“Niewiele” – Laya | Meva czyli świeży powiew polskiej elektroniki

0

Promując nadchodzącą EPkę, członkowie projektu Laya | Meva udostępnili w sieci klip do piosenki “Niewiele”. Za realizację zmysłowego utworu odpowiedzialny jest Patrik Heliosz.

Projekt Laya | Meva powstał 3 lata temu, początkowo bez nazwy i planu. Na początku duet skupił się na coverowaniu utworów innych artystów, w ten sposób powstał pierwszy cover na ich kanale pt.”Toxic”. Po wielu zrealizowanych coverach duet Laya | Meva zdecydowali, że spróbują sił tworząc autorskie kompozycje.
Muzyka elektroniczna tworzona przez Meva idealnie wpasowuje się pod zmysłowy damski wokal tworząc oryginalny całokształt. Duet muzyczny wyróżnia się poprzez połączenie melancholijnych brzmień z hipnotyzującym wokalem.

W tym roku para muzyków skupiła się na tworzeniu EPki, która będzie składała się z 4 utworów w jęz. polskim i angielskim. Pierwszy utwór z EPki pt. “Niewiele” zadebiutował 27 października wraz z interesującym teledyskiem, którego realizacji podjął się Patrik Heliosz, członek duetu. Przyszłorocznym celem zespołu jest wydanie całego albumu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here