“Nieszczerości” – Sophie Szklarska z premierą kolejnego singla

0

Sophie Szklarska dała się już poznać ze swojego wyjątkowego brzmienia dopełnionego szczerym i dającym do myślenia tekstem. Czy najnowszy singiel “Nieszczerości” także przypadnie Wam do gustu? Zapraszamy do słuchania!

Sophie Szklarska, a właściwie Zofia Szklarska to wokalistka, producentka, autorka tekstów i muzyki. Tworzy alternatywną muzykę elektroniczną okraszoną dawką miłego drapiącego po brzuszku bassu, a w tym muzycznym projekcie towarzyszą jej wykształceni muzycy jazzowi, którzy ukończyli Bydgoską Akademię Muzyczną:

  • Zofia “Niska Perkusistka” Karandyszowska – perkusja
  • Marek Krause – bass
  • Maciej Bąk – klawisze

Sophie-Szklarska-Group

Najbliższe koncerty:

Sophie-Szklarska-Nieszczerosci

Sophie o najnowszym singlu…

“Większość z nas chyba kiedyś, pracowała gdzieś, gdzie nie chciała pracować 🙂 Dla mnie każda praca, która nie była związana z muzyką była pracą, której nie chciałam i dalej nie chce wykonywać. Po prostu to wszystko totalnie nie zgadzało się z tym, co czuje i co wydaje mi się dla mnie dobre. Zacznijmy od tego, że na codzień jestem introwertyczką i osobą wysoko wrażliwą, więc ciągły kontakt z ludźmi (a szczególności niemiłymi, jak to bywa w obsłudze klienta 🙂 jest dla mnie okropnie męczący psychicznie i fizycznie.

Jak wracałam z pracy to zamykałam się w pokoju sama i próbowałam jakoś odreagować te wszystkie bodźce, które zalewały mnie każdego dnia. Do tego wiadomo, że w każdej pracy znajdzie się ktoś albo coś, co powoduje dodatkowe frustracje. Dziwne i nierzadko głupie pytania klientów, awantury o bardzo błahe rzeczy, pretensje klientów o sytuacje, na które nie miałam w najmniejszym stopniu wpływu. Na dokładkę ogromna ilość obowiązków i odpowiedzialności, za bardzo mało adekwatną wypłatę. O tym, po części, pisałam już w moim innym utworze „Niemiłość”.

W takim razie o czym są „Nieszczerości”? O tym, że nie chce już dłużej okłamywać samej siebie i innych, że takie życie mi się podoba. Ten numer to swego rodzaju wyraz buntu i położenie kresu temu całemu „maratonowi nieszczerości”. Napisałam ten utwór w przypływie emocji, kiedy po zmianie pracy na „lepszą” po raz kolejny, mój stan psychiczny znów wrócił do tego, w którym byłam w poprzedniej pracy.”

Co słychać u Sophie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj