Sophie Szklarska dała się już poznać ze swojego wyjątkowego brzmienia dopełnionego szczerym i dającym do myślenia tekstem. Czy najnowszy singiel “Nieszczerości” także przypadnie Wam do gustu? Zapraszamy do słuchania!
Sophie Szklarska, a właściwie Zofia Szklarska to wokalistka, producentka, autorka tekstów i muzyki. Tworzy alternatywną muzykę elektroniczną okraszoną dawką miłego drapiącego po brzuszku bassu, a w tym muzycznym projekcie towarzyszą jej wykształceni muzycy jazzowi, którzy ukończyli Bydgoską Akademię Muzyczną:
- Zofia “Niska Perkusistka” Karandyszowska – perkusja
- Marek Krause – bass
- Maciej Bąk – klawisze
Najbliższe koncerty:
- 21.04 – Warszawa – Ursynowskie Centrum Kultury “Alternatywy” – Scena Młodych
https://bilety.io/CLWF8 - 22-25.06 – OSADA FESTIVAL – NOC KUPAŁY- Połajewice
https://ekobilet.pl/e/noc-kupaly-osada-festival-2023-511874?evt=511874 - 6-9.07 – Racłacamp 2023 – Skarżysko Kamienna – Las Ciotki Ulki
https://swiper.site/raclacamp2023
Sophie o najnowszym singlu…
“Większość z nas chyba kiedyś, pracowała gdzieś, gdzie nie chciała pracować 🙂 Dla mnie każda praca, która nie była związana z muzyką była pracą, której nie chciałam i dalej nie chce wykonywać. Po prostu to wszystko totalnie nie zgadzało się z tym, co czuje i co wydaje mi się dla mnie dobre. Zacznijmy od tego, że na codzień jestem introwertyczką i osobą wysoko wrażliwą, więc ciągły kontakt z ludźmi (a szczególności niemiłymi, jak to bywa w obsłudze klienta 🙂 jest dla mnie okropnie męczący psychicznie i fizycznie.
Jak wracałam z pracy to zamykałam się w pokoju sama i próbowałam jakoś odreagować te wszystkie bodźce, które zalewały mnie każdego dnia. Do tego wiadomo, że w każdej pracy znajdzie się ktoś albo coś, co powoduje dodatkowe frustracje. Dziwne i nierzadko głupie pytania klientów, awantury o bardzo błahe rzeczy, pretensje klientów o sytuacje, na które nie miałam w najmniejszym stopniu wpływu. Na dokładkę ogromna ilość obowiązków i odpowiedzialności, za bardzo mało adekwatną wypłatę. O tym, po części, pisałam już w moim innym utworze „Niemiłość”.
W takim razie o czym są „Nieszczerości”? O tym, że nie chce już dłużej okłamywać samej siebie i innych, że takie życie mi się podoba. Ten numer to swego rodzaju wyraz buntu i położenie kresu temu całemu „maratonowi nieszczerości”. Napisałam ten utwór w przypływie emocji, kiedy po zmianie pracy na „lepszą” po raz kolejny, mój stan psychiczny znów wrócił do tego, w którym byłam w poprzedniej pracy.”
Co słychać u Sophie?