“Nie wiem czy będę” – nowy singiel Magdy Ruty

0

Do sieci trafił nowy singiel Magdy Ruty. Piosenka nosi tytuł “Nie wiem czy będę” i jest kolejną zapowiedzią debiutanckiej płyty artystki, która ukaże się 27 marca 2020 roku nakładem wytwórni FONOBO Label.

Magda Ruta to młoda, bardzo wyrazista osobowość na warszawskiej scenie muzycznej. Muzyczna wizja bezpretensjonalnie łączy się z jej pasją do obrazu i fotografowania. Odważny wizerunek i subtelna charyzma zjednują jej grono sympatyków nie tylko wśród słuchaczy, ale też w gronie czołowych postaci środowiska muzycznego.
Piosenki Magdy powstają w niewymuszony sposób. Są wynikiem jej aktualnych przeżyć i przepuszczeniem związanych z tym emocji przez jej delikatną wrażliwość. Dźwięki zrodziły się ze spotkania z Tomaszem “Serkiem” Krawczykiem, z którym od pierwszej chwili połączyło ją muzyczne porozumienie. W twórczości artystki retro gitary przeplatają się z syntezatorami, a wszystko na podstawie organicznej sekcji rytmicznej. Barwa głosu Magdy zwraca uwagę – ciepła, a niekiedy ludzko surowa.
Emocje zapisane w ciele. Ciało jest naszą mapą. Z biegiem czasu i dotykających nas doświadczeń życiowych, na naszym ciele rysują się plamy, piegi, zmarszczki i blizny. Niczym znaki topograficzne.  Znaki te powiązane są z różnego rodzaju emocjami, które kryjemy w sobie. Nie wiem, czy będę to obawa kobiety przed otwarciem się na drugiego człowieka. Mieszanka ekscytacji i strachu, że nowo poznana osoba patrząc na mapę wyrysowaną na jej ciele zechce doszukiwać się legendy, która ukryta jest w środku – opowiada o utworze Magda.
Zarówno “Nie wiem czy będę”, jak i poprzedni singiel “Wybujałe”, zapowiadają debiutancką płytę Magdy Ruty, która ukaże się 27 marca 2020 roku nakładem wytwórni FONOBO Label.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj