Acid Drinkers, to już kolejny zespół, który postanowił wziąć udział w projekcie T.Cover. Projekt ma na celu pokazać, jak wielkie piętno T.Love odcisnęli na polskiej scenie muzycznej.

Do tej pory swoje covery przygotowali też Dawid Podsiadło, Fisz i Emade, Organek, Miuosh, Łąki Łan i Katarzyna Nosowska. Jak jedna z najpopularniejszych piosenek T.Love brzmi w metalowej wersji, możecie przekonać się, oglądając film zamieszczony powyżej.

Acid Drinkers, czyli Titus, Ślimak, Popcorn i od teraz Dzwon, to rock’n’rollowy team założony w Poznaniu 1989r. Na scenie grają nieprzerwanie od ponad 25 lat, co w ich przypadku działa jak upływ czasu na jak dobre wino – im starsi, tym lepsi. W Polsce zagrali ponad 1,5 tysiąca koncertów a na koncie mają 17 krążków.
Acid Drinkers wyruszają też w jesienno-zimową trasę koncertową “In Thrash We Trust”, której szczegóły znajdziecie na uptone.pl/muzyka/acid-drinkers-z-nowym-gitarzysta-i-w-trasie-koncertowej.

T.Love to polska rockowa formacja. W czasie trwającej 35 lat kariery zespół wylansował hity “Chłopaki nie płaczą”, “Warszawa”, “Wychowanie”, “Ajrisz”, “Nie, nie, nie”, “Stany” czy “King”. Najnowszy longplay bandu zatytułowany po porostu “T.Love” ukazał się w listopadzie 2016 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here