Acid Drinkers z nowym gitarzystą i w trasie koncertowej.

587

Polski rock’n’rollowy zespół Acid Drinkers zapowiedział jesienną trasę koncertową. Do tego w szeregach grupy pojawił się nowy muzyk.

Przez ostatnie 9 miesięcy gitarzystą Acid Drinkersów był Robert “Bobby” Zembrzycki, który tymczasowo zastępował Jankiela. Kiedy jednak okazało się, że Jankiel już nie wróci, a Bobby planuje zająć się innym projektem, do składu dołączył Łukasz “Dzwon” Cyndzer.

Zespół nowego gitarzystę przedstawił w poście na swoim profilu Facebook:
Bardzo dziękujemy za ostatnich 9 miesięcy wspólnych koncertów Robertowi “Bobby’emu” Zembrzyckiemu, który był dla nas potężnym rockowym wsparciem – czytamy w ogłoszeniu formacji. – Bobby tymczasowo zastępował Jankiela, którego miało nie być “jakiś czas”. Dziś już wiemy, że Jankiel do nas nie wraca, a Robert z pełną parą angażuje się w swój nowy zespół, o którym poinformujemy Was niebawem. Damen und Herren!!! Nowy axeman w szeregach Acid Drinkers – Mr Łukasz “Dzwon” Cyndzer z wrocławskiej kapeli Veal. Jest młody, szczupły, ale nadrabia obłędem :)))) Ma znakomita rękę [nawet dwie] i mocny rockowy fason w przełyku…:)))”

W nowym składzie Acid Drinkers wyruszają w trasę “In Thrash We Trust”.

Oto jak prezentuje się pełen harmonogram występów:
10 listopada – Zabrze, CK Wiatrak
11 listopada – Warszawa, Stodoła
17 listopada – Malbork, Klub Dołek
18 listopada – Gdańsk, Parlament
19 listopada – Kwidzyn, Spichlerz
2 grudnia – Bielsko-Biała, Rudeboy
3 grudnia – Częstochowa, Teatr From Poland
8 grudnia – Wrocław, Stary Klasztor
14 grudnia – Toruń, Lizard King
15 grudnia – Lublin, Graffiti
17 grudnia – Kraków, Kwadrat

Acid Drinkers, czyli Titus, Ślimak, Popcorn i od teraz Dzwon, to rock’n’rollowy team założony w Poznaniu 1989r. Na scenie grają nieprzerwanie od ponad 25 lat, co w ich przypadku działa jak upływ czasu na jak dobre wino – im starsi, tym lepsi. W Polsce zagrali ponad 1,5 tysiąca koncertów a na koncie mają 17 krążków.
Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/aciddrinkers.