Nergal i John Porter ruszają w trasę koncertową

0

Niedawno wspominany przez nas Me and The Man, czyli nietypowy duet w składzie Adam Nergal Darski i John Porter, chwilę po premierze albumu ogłosili trasę koncertową. Na razie muzycy zaplanowali wyłącznie zagraniczne występy.

Wspólny album tej wybuchowej mieszanki artystów nosi tytuł Songs of Love And Death i w sprzedaży pojawi się 24 marca. Wydawnictwo promuje pokazywany przez nas już wcześniej My Church is Blackktóry ukazał się w dwóch wersjach językowych – angielskiej i polskiej (nosi ona tytuł Cyrulik Jack).
O  Me and That Man John Porter mówi: Projekt ten, to dwóch samotnych facetów, którzy znaleźli się w miejscu, w którym nie byli nigdy wcześniej, którzy nagle poznają się i podają sobie ręce. To pokazuje, jak muzyka zbliża: dwóch zupełnie obcych ludzi rozpoczyna wspólną, artystyczną przygodę. Nie było to łatwe, ale obydwaj zdecydowaliśmy, że nie pójdziemy na żadne kompromisy, które są nieodłącznym niebezpieczeństwem każdej muzycznej współpracy. Na szczęście wiemy, że w tym przypadku, tym lepiej dla nas.
Poniżej przedstawiamy trasę koncertową zespołu:

26 marca – Londyn, Jazz Cafe
27 marca – Frankfurt, Zoom
28 marca – Utrecht, Tivoli Cloud Nine
29 marca – Paryż, Les Etoiles
30 marca – St Niklaas, De Casino
31 marca – Kolonia, Luxor
2 kwietnia – Zurych, Komplex
3 kwietnia – Wiedeń, B72
5 kwietnia – Monachium, Backstage Halle
6 kwietnia – Berlin, Frannz

A wam jak podoba się duet Me and That Man? Czekalibyście na koncerty w Polsce? Myślę, że to mogłoby być coś ciekawego 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here