“Native Dancer” – nowy singiel Piotr Matusik TRIO

0

W miniony poniedziałek swoją cyfrową premierę miał singiel „Native Dancer” projektu Piotr Matusik TRIO. Utwór jest już dostępny w najważniejszych serwisach streamingowych.

W muzyce, w przestrzeni dźwięków i współbrzmień tworzących harmonię, w potokach melodyki istnieje rytm. Matematycznie wyrażony stanowi fundament innych elementów muzycznych. Od zarania dziejów rytm był i jest nieodłącznym elementem życia codziennego ludzi. Czas to rytm. Rytm to serce tańca. Tańca zakorzenionego w dalekiej przeszłości. – tak o swoim nowym singlu “Native Dancer” mówi pianista, klawiszowiec i kompozytor Piotr Matusik. Singiel ten jest zapowiedzią płyty “INDEPENDENCE”, która ukaże się już 24 kwietnia 2020.

Album “INDEPENDENCE” to efekt pracy trzech uznanych i charyzmatycznych muzyków jazzowych, laureatów wielu prestiżowych nagród, którzy wykonują kompozycje autorskie Piotra Matusika w projekcie o nazwie PIOTR MATUSIK TRIO. Poza samym kompozytorem i twórcą muzyki Piotrem Matusikiem grającym na płycie na fortepianie i syntezatorach, usłyszymy też Alana Wykpisza (kontrabas, elektronika) oraz Patryka Dobosza (perkusja).

Więcej informacji również na https://www.facebook.com/piotrmatusikmusic/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj