Natalia Lesz “Gdybyśmy” – piosenka promująca film “Gierek”

0

21 stycznia 2022 na ekrany kin trafi biograficzny film “Gierek” Michała Węgrzyna. W sieci jest już dostępna piosenka promująca film, którą wykonuje piosenkarka i aktorka Natalia Lesz.

Już 21 stycznia na ekrany polskich kin wejdzie film „Gierek”. To jeden z najbardziej oczekiwanych filmów 2022 roku. Historia człowieka, którego nazwisko słyszał każdy, ale niewielu zna jego prawdziwą historię.

Natalia Lesz, aktorka i wokalistka jest związana z tym projektem w podwójnej roli: gra Stellę, która – jak się domniemuje – mogła przyjaźnić się z Pierwszym Sekretarzem a także wykonuje piosenkę „Gdybyśmy”, którą napisała do tego filmu wspólnie z Mikołajem Milcke i Marcinem Kuczewskim.

Natalia-Lesz

„Przy tym projekcie połączyłam swoje dwie największe pasje: film i muzykę. Moja bohaterka, Stella jest osobą fikcyjną, ale powiedziano nam, że istniały plotki, o rzekomej przyjaźni Gierka z pewną ówczesną divą. Ta domniemana relacja była największą inspiracją podczas tworzenia piosenki.”

– komentuje Natalia Lesz

  • Muzyka: Natalia Lesz, Marcin Kuczewski
  • Słowa: Natalia Lesz, Mikołaj Milcke
  • Produkcja: Natalia Lesz, Chris Aiken
  • Mix & mastering: Marcin Gajko

Natalia Lesz – piosenkarka i aktorka, jest absolwentką Akademii Teatralnej w Nowym Jorku i Akademii Muzycznej w Łodzi na Wydziale Wokalno-Aktorskim. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV, Amerykańskiego Stowarzyszenia Kompozytorów, Autorów i Wydawców (ASCAP). Ma na swoim koncie dwa albumy studyjne i złotą płytę oraz przeboje “Fall” i “Coś za coś”. Jest zdobywczyni “Superjedynki 2008” za Debiut Roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj