Muzyczny dziennik, czyli najnowsza live sesja MÓWa

0

W lipcu zespół MÓW przy współpracy z Vintage Sessions nagrał live sesję w bytomskim obiekcie byłej Elektrowni Szombierki. Dziś możecie zapoznać się z efektami tego spotkania.

Czytanie dzienników to wgląd w cudze historie, myśli i uczucia. Zespół MÓW zaprasza do odsłuchania swojego… “Było wtedy duszno. Zaczęło padać. Tuż nad podłogą unosiła się warstwa czarnego pyłu, dach przeciekał. Tego letniego dnia w budynku byłej Elektrowni Szombierki w Bytomiu, wypełnionego bo brzegi nieoczywistą atmosferą, wybrzmiała nasza nowa historia – utwór „Dziennik”.”

W nagraniu udział wzięli:
wokal – Anna Bratek
piano & wokale – Aga Derlak
synthy – Arek Grygo
gitara – Kuba Mizeracki
bas – Mateusz Szewczyk
perkusja – Patryk Zakrzewski
video – Rafał Rudzki (Vintage Sessions)
producent – Carlos Saenz Torres
master – Abner Cabrera
muzyka i słowa – Anna Bratek
aranżacja – MÓW

„Dziennik” Jest nową piosenką, nie znajdziecie jej na naszym debiutanckim krążku. Ten kawałek pokazuje kierunek naszego muzycznego rozwoju i, co tu więcej mówić, planów na przyszłość. – mówi Ania Bratek liderka zespołu i autorka utworu – Niesamowity klimat starej elektrowni okazał się doskonałym tłem dla naszego przekazu. Dziennik to piosenka o procesie dochodzenia do prawdy. Do sensu. Historia zaczyna się w miejscu beznadziei. W zupełnej ciemności. Powoli jednak coś się zmienia… – tłumaczy Ania.

Zespół MÓW to czwórka kreatywnych artystów, którzy dzięki swoim pasjom i talentom potrafią przenieść słuchaczy w cudowny świat muzyki. W ich piosenkach znajdziecie soulowe, jazzowe i popowe brzmienie oraz mocne dające do myślenia teksty. Swój debiutancki album „Historie zebrane” wydali pod banderą słowackiej wytwórni Hevhetia jesienią 2018. Zespół gościł na takich muzycznych wydarzeniach jak Jazz w Ruinach, Jazz & Literatura, Live at Heart (Sweden), Hevhet Fest (Słowacja) i wielu innych.

Więcej o grupie na www.facebook.com/zespolmow.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here