Muzycy z Olivia Business Centre wspierają akcję na rzecz Centrum Praw Kobiet

0

Wielka Aukcja Charytatywna na rzecz Centrum Praw Kobiet kończy się już 26 lipca o 21:00. Muzycy z Olivia Business Centre dołączają się do niej, a efekty? Zobaczcie sami!

Wielcy artyści to nie tylko ci z wielkich scen muzycznych. Wielcy artyści to także, a może przede wszystkim Ci, którzy bezinteresowanie, w wolnym czasie, którego dzisiaj brakuje każdemu, robią coś dla innych.

Plany mają to do siebie, że… Miało być wielkie wydarzenie, koncerty, niestety przyszła pandemia i cała akcja związana z nagłośnieniem Wielkiej Aukcji Charytatywnej na rzecz Centrum Praw Kobiet, musiała zostać odwołana. Jednak dzięki dużemu zaangażowaniu wielu dobrych osób udało się przynajmniej jej część przenieść do sieci aby tu ją skutecznie wspierać.

Posłuchajcie utworów, które zostały przygotowane przez muzyków, którzy na codzień pracują zawodowo w firmach, mieszczących się w Olivia Business Centre, głównego organizatora całego przedsięwzięcia.

Zaproście Rodzinę, Przyjaciół, Znajomych do dołączenia do tego wydarzenia i wzięcia udziału w Wielkiej Charytatywnej Aukcji na rzecz Centrum Praw Kobiet!

Więcej szczegółów
Link do aukcji: https://bit.ly/AukcjaNaRzeczCPK
Strona wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1221252508220656
Strona Centrum Praw Kobiet: https://cpk.org.pl

A teraz czas na muzykę!

Przed Wami pierwsza, eksluzywna premiera muzyczna. Trójmiejski zespół Access Denied, który już od blisko 17 lat istnieje na polskiej scenie rockowo-metalowej nagrał, specjalnie dla Centrum Praw Kobiet, utwór “Nie mój Dzień”.

Wspieramy Aukcję Charytatywną na rzecz Centrum Praw Kobiet – Oddział Gdańsk, bo lubimy pomagać w słusznej sprawie.” – mówi basista Adrian Jegorow, Team Manager z Amazon Development Center Poland, który po godzinach w Amazon poświęca się grze na basie w zespołach Hellvoid oraz właśnie Access Denied. Zespół Access Denied ma na swoim koncie trzy płyty, kilka teledysków oraz wiele koncertów, jako support największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny metalowej.


“Budzę się, czuję to w kościach.
Wystarczająco, żeby moje systemy wybuchły.
To jest apokalipsa.
Witamy w nowej erze, w nowej erze…”

MOCNE! Sprawdźcie sami, o czym śpiewa Katarzyna Miszczyszyn w nagranym – specjalnie dla tej akcji – coverze zespołu Imagine Dragons.

Kasia mówi nam tak:Wspieramy aukcję charytatywną na rzecz Centrum Praw Kobiet – Oddział Gdańsk, bo same jesteśmy kobietami i staramy się wspierać inne kobiety. Przyjaźń, wsparcie i zaufanie pomiędzy kobietami to wielka wartość, którą należy pielęgnować“. Artystka od dwóch lat pracuje w firmie Arrow Poland, jako Sales Support Specialist, władając językiem ?? fińskim?? ???). Zaprosiła do projektu charytatywnego gitarzystkę – Idę Jankowską, z którą poznały się na początku tego roku przy okazji zakładania kobiecego rock bandu. Jest moc i potencjał!


Wspieram tę aukcję charytatywną, bo uważam, że wszyscy ludzie są równi z racji faktu bycia po prostu człowiekiem, więc zasługują na równe traktowanie w każdej sprawie, niezależnie od płci.” – mówi nam Szymon Białek – gitarzysta akustyczny, kompozytor, realizator dźwięku, zafascynowany gitarą akustyczną, jej brzmieniem i możliwościami, poświęcił się zgłębianiu tajników gry na tym instrumencie i rozwijaniu indywidualnego stylu gry oraz kompozycji. Od kilku lat współpracuje z Amazon Development Center Poland jako audio inżynier.
Szymon specjalnie dla Was skomponował i nagrał utwór „Aeolian Dune Shapes” zainspirowany jest nazwą rodzaju wydm pustynnych, kształtowanych przez wiatr i jednocześnie skalą muzyczną eolską, na której jest oparty ten utwór.


Wspieramy tę aukcję charytatywną, bo to ważne.” Po prostu ❤️. Jest z nami śpiewająca ekipa Chóru Olivia Business Centre ?

Oto wielka premiera: “Sweet Dreams” zespołu Eurythmics. Utwór powstawał zdalnie, bo w okresie covid. Chór Olivii to grupa wrażliwych ludzi kochających muzykę chóralną i wspólne muzykowanie. Powstał z inicjatywy Bayer Service Center Gdańsk, a rozwinął się już jako wspólne dzieło Bayer i OBC. Działa od 2018 roku pod skrzydłami, czujnym okiem, batutą i dyrekcją Wiktorii Batarowskiej. Obecnie liczy kilkadziesiąt osób – przedstawicieli kilkunastu rezydenckich firm Olivii, bo przecież #RazemMozemyWiecej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here