Mrozu promuje nową płytę w Starym Klasztorze!

0

Wokalista, producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów Mrozu, nagrał nową płytę pt. Zew. Jako pierwsza, premierowy materiał usłyszy wrocławska publiczność.

Nowy album zdecydowanie ugruntował muzyczną tożsamość wokalisty. Tym razem jego kooperacja z producentem Marcinem Borsem była w jeszcze większym stopniu pracą tandemową, co zaowocowało spójnym i wyrazistym materiałem.

Nowa płyta pokazuje, że artysta cały czas się rozwija i z pewnością mile zaskoczy entuzjastów klasycznego „brudnego” brzmienia, charakterystycznego dla lat 70 czy 90 poprzedniego stulecia. Na płycie Zew pojawią się też bardziej osobiste teksty, utwory koncepcyjne, które opisują dziką, momentami mroczną stronę ludzkiej natury. Mrozu cały czas pozostaje wierny zasadzie, że bezwzględnie najważniejsza jest muzyka. Artysta konsekwentnie unika bywania na salonach chcąc być kojarzony jedynie z tym co tworzy. Fani mieli wielokrotnie okazje usłyszeć go na żywo na niezliczonych, energetycznych koncertach ze swoim zespołem.

Koncert Mroza odbędzie się 7 marca 2017 o godzinie 20:00 w Sali Gotyckiej klubu Stary Klasztor we Wrocławiu.

Bilety w cenie 30 zł – przedsprzedaż, 40 zł – w dniu koncertu, a miejsca siedzące (balkon): 45 zł dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.pl

Możliwe również rezerwacje pod adresem [email protected]

A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o wykonawcy, zapraszamy na www.facebook.com/MrozuFB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here