Grupa Dick4Dick zamieściła w sieci wideo do piosenki “More”. W klipie wyreżyserowanym przez Julię Rogowską gościnnie udział wzięła Woska.

Utwór “More” pochodzi z siódmego, wydanego w zeszłym roku albumu grupy, zatytułowanego “Dick4Dick is a Woo!Man“.

13 lat – tyle ma Lena, która śpiewa “More”. To dziwny wiek zawieszenia między dorosłością, a byciem dzieckiem. Obraz do “More” to manifest, metafora aspiracji do dorosłości i jednocześnie historia o utracie dziecięcej niewinności. W ciągu jednego dnia bohaterka, ogląda siebie – dojrzałą, pewną siebie, robiącą wszystko, na co ma ochotę. – tak w kilku słowach o najnowszym teledysku mówią członkowie zespołu Dick4Dick.

Według członków zespołu, nowy album jest kwintesencją Dick4Dick. Muzycy znów są o krok do przodu i znów przecierają nowe szlaki: jest przebojowo, ale i przekornie. Tytuł płyty nie jest przypadkowy: po raz pierwszy na płycie D4D są obecne żeńskie wokale i to we wszystkich utworach. W nagraniach gościnnie pojawiły się: Natalia Nykiel, Justyna Chowaniak, Julita Zielińska, Marsija, Ania Ołdak, Woska i Halszka Sokolnicka. Dick4Dick kontynuuje swoją podróż po futurystycznych, syntetycznych światach i nie zamierzają zwolnić swojej rozpędzonej machiny.

Więcej o zespole na www.facebook.com/DICK4DICK.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here