BOSS GT-1000CORE i pierwsze wrażenia od Nity Strauss

0

Znakomita gitarzystka Nita Strauss dzieli się pierwszymi wrażeniami na temat nowego i bardzo kompaktowego multiefektu BOSS GT-1000CORE.

Nie jest tajemnicą, że Nita Strauss od dawna jest użytkownikiem produktów BOSS GT. Co zatem myśli na temat nowego BOSS GT-1000CORE? Zobacz, jak testuje go razem ze swoim GT-1000 na SoFi Stadium🤘

Potężny i wszechstronny! Gitarowy procesor efektowy GT-1000CORE zapewnia świetne wrażenia z przetwarzania gitary i basu dostępne w jednej kostce. Pełen potencjał DSP flagowego GT-1000 żyje wewnątrz tego mini-siłacza, napędzanego wiodącą w swojej klasie jakością dźwięku, zaawansowaną technologię AIRD, 24 równoczesnymi blokami efektów i ponad 140 unikalnych typów wzmacniaczy/efektów dla nieograniczonej kreatywnej ekspresji. GT-1000CORE pasuje do każdej konfiguracji pedalboardu i działa równie dobrze jako samodzielny procesor do grania na żywo i w studio. Dzięki elastycznym wejściom/wyjściom i szerokiemu wsparciu sterowania jest podstawym rdzeniem każdego zestawu do grania.

Więcej szczegółów
https://www.boss.info/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here