Michał Sołtan Loop! Solo feat. Rafał Dubicki w Teatrze BOTO

0

Jak piszą organizatorzy “Tego w BOTO jeszcze nie było!”. Michał Sołtan, gitary i Loop Station z udziałem Rafała Dubickiego na trąbce – wieczór pełen muzycznego uniesienia czeka tych, którzy 19 października odwiedzą sopocki Teatr BOTO.

Tak naprawdę, piątkowy koncert będzie solowym recitalem Michała Sołtana, podczas którego będziecie mogli usłyszeć utwory z jego najnowszej płyty – “MaloGranie”. Gatunkowo, krążek można zakwalifikować do pop-jazz z elementami rocka i funku. Udział w nagraniach wzięła czołówka muzyków jazzowych w Polsce, oraz goście specjalni m.in. Dante Luciani, puzonista, który współpracował z Frankiem Sinatrą.  Po 16 latach działalności twórczej jako gitarzysta, kompozytor, Michał Sołtan zakochał się i zaczął śpiewać. Teksty i muzyka, zaaranżowane na Loop Station i wiele instrumentów zaowocowały ponad 80 koncertami w dużych i małych salach w latach 2015 – 2018 r.


Koncert Michał Sołtan Loop! Solo feat. Rafał Dubicki odbędzie się 19 października 2018 o godzinie 21:00 w Teatrze BOTO w Sopocie.

Bilety w cenie 35 zł do kupienia na www.teatrboto.interticket.pl.


Michał Sołtan to gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, wokalista, multiinstrumentalista, edukator i performer. Wychował się na rocku i popie, zakochany w jazzie. Związany twórczo z Warszawą i Sopotem. Lider zespołu Imagination Quartet, z którym grał koncerty na festiwalach jazzowych w Chinach, Niemczech, Danii i Polsce, prezentując autorskie kompozycje. Z zespołem wydał dwie płyty „IQ” 2011 r. oraz „Mallada” 2015 r. Od 8 lat w każdy poniedziałek współtworzy warszawski Funk & Jazz Jam Session. W 2015 roku rozpoczął solowe eksperymenty z Loop Station. Single „Pan Sowa” , „Najlepiej”, “Weź” oraz “Dzieje się” prezentowane są w stacjach radiowych, m.in. Tok FM, Polskim Radiu i in. Supporty przed Melą Koteluk, Lao Che czy Smolik/Kev Fox. W Polsce doświadczył Must Be The Music 9, 55 KFPP w Opolu, Tarnów Polskiej Piosenki. i.in. Teatry Rampa, Szekspirowski, BOTO i in. W 2017 roku wydał debiutancką płytę “MaloGranie”.

Więcej o artyście na www.michalsoltan.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here