Michael Bolton w sierpniu w Warszawie

0

Kto nie zna nieziemskiego głosu Michaela Boltona? Już w sierpniu twórca najpiękniejszych ballad wystąpi przed publicznością zgromadzoną w warszawskim COS Torwar.

Zdobywca tytułu najseksowniejszego żyjącego mężczyzny na warszawskim koncercie z pewnością zaśpiewa swój nieśmiertelny przebój „When a Man Loves a Woman” i wiele innych, które na stałe wpisały się do kanonu światowej muzyki.


Michael Bolton wystąpi 7 sierpnia w COS Torwar w Warszawie.

Bilety w sprzedaży od czwartku, 25 kwietnia, do kupienia na www.prestigemjm.com.


Michael Bolton jest nie tylko piosenkarzem, ale także autorem tekstów, działaczem społecznym oraz aktorem. To posiadacz czterooktawowego głosu. Jego kariera trwa już od ponad czterdziestu lat. W tym czasie dwukrotnie zdobył statuetkę Grammy w kategorii „najlepsza piosenka popowa zaśpiewana przez mężczyznę”, za: „How Am Isupposed to Live Without You” i „When a Man Loves a Woman” oraz dwukrotnie był do tej nagrody nominowany. Choć zaangażowany w wielu dziedzinach, to właśnie działalność wokalna pochłania go najbardziej. Sprzedał ponad 65 milionów płyt na całym świecie i nie przestaje koncertować, bo jak wyznaje – kocha swoją pracę! Napisał teksty piosenek dla takich gwiazd jak: Bob Dylan, Paul Stanley, Lady Gaga, Diane Warren i David Foster. Jego utwory nagrali między innymi: KISS, Kanye West, Jay Z, Barbra Streisand, Cher, Marc Anthony i Joe Cocker, Ale Michael Bolton śpiewał także z najsławniejszymi tenorami na świecie: Luciano Pavarottim, Placido Domingo, Jose Carrerasem, partnerował na scenie takim artystom jak: B.B. King, Zucchero, Celine Dion, Ray Charles, Seal, Kennye G, czy Lara Fabian.

Więcej o artyście na www.facebook.com/MBsings

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj