Metallica? Nie, to Taconafide. Duet raperów zaprezentował trzeci singiel zapowiadający ich wspólny projekt – “Soma 0,5 mg”. Klip nagrano do piosenki “Metallica 808”.

Dwóch raperów, zaliczanych do najpopularniejszych artystów młodego pokolenia, postanowiło połączyć siły. Taco Hemingway i Quebonafide przygotowali wydawnictwo “Soma 0,5 mg” – jeden z najbardziej niespodziewanych albumów tego roku w polskiej muzyce. Premierę wyznaczono na 13 kwietnia 2018 roku.

Preorder albumu “Soma 0,5 mg” ruszył i jest dostępny pod adresem Taconafide.com. Limitowany nakład preorder dystrybuowany będzie w formie unikatowego digipacka z remiksami oryginalnych utworów oraz produkcjami, które nie pojawiły się na płycie.
Krążek “Soma 0,5mg” promować będzie niepowtarzalna trasa koncertowa Ekodiesel Tour. To jedyna planowana wspólna trasa artystów.

Harmonogram przedstawia się następująco: 

19 kwietnia – Kraków
21 kwietnia – Warszawa
22 kwietnia – Katowice
24 kwietnia – Poznań
26 kwietnia – Gdańsk
27 kwietnia – Łódź
28 kwietnia – Wrocław

Szczegółowe informacje na temat biletów oraz dokładnych lokalizacji zostaną udostępnione wkrótce.

Taco Hemingway (prywatnie Filip Szcześniak) to jeden z najgorętszych młodych artystów, o sławie wykraczającej poza środowisko hiphopowe, z którego się wywodzi. Na dotychczasowych krążkach “Trójkąt warszawski” (2014) oraz nagrodzonym Fryderykiem “Umowa o dzieło” (2015) uwagę zwracają przede wszystkim znakomite teksty, z którymi z łatwością utożsamiają się młodzi ludzie w całej Polsce. Singel “Następna stacja” dotarł na szczyt Listy Przebojów Trójki. Jego ostatnie wydawnictwo to “Szprycer” z 2017 roku.
Więcej o Taco Hemingwayu na www.facebook.com/tacohemingway.

Quebonafide naprawdę nazywa się Kuba Grabowski. Był członkiem duetu Yochimu, a także współpracował z takimi twórcami jak Czesław Mozil, Pawbeats, KRS-One, Ten Typ Mes, ReTo, Solar, Eripe, Paluch czy Popek Monster. W dorobku ma dwa solowe albumy “Ezoteryka” (2015) i “Egzotyka” (2017).
Więcej informacji o Quebonafide znajdziecie na www.facebook.com/Quebonafide.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj