Machine Head w październiku w Gdańsku i Warszawie

1

Metalowcy z Machine Head w październiku odwiedzą Polskę. Zespół wystąpi 18 października w Gdańsku w klubie B90 i dzień później, 19 października w warszawskiej Progresji.

Świętując 25 lat od premiery debiutanckiego albumu, Machine Head wyrusza w potężną trasę koncertową. W Polsce zespół wystąpi dwukrotnie – 18 października w Gdańsku w klubie B90 i dzień później, 19 października w warszawskiej Progresji.


Koncerty Machine Head odbędą się 18 października w klubie B90 w Gdańsku i 19 października w klubie Progresja w Warszawie.

Bilety w cenach 119 zł  – 140 zł do kupienia na www.biletomat.pl, www.ebilet.plwww.empikbilety.pl, www.goout.pl, www.ticketmaster.plwww.progresja.com oraz w sieci sklepów Empik i Media Markt.


W sierpniu 1994 roku, Robert Flynn, Logan Mader, Adam Duce i Chris Kontos, od tej pory znani jako Machine Head, wydali swój debiutancki album – “Burn My Eyes”. Płyta została bardzo dobrze przyjęta i odniosła komercyjny sukces. Z okazji 25 lat od premiery, w październiku 2019, Amerykanie wyruszą w trasę koncertową, a na scenie zobaczymy oryginalny skład zespołu – do Flynna i Jareda MacEacherna, którzy obecnie stanowią skład Machine Head, dołączą Mader i Kontos. Po raz pierwszy w historii, muzycy wykonają “Burn My Eyes” w całości.

Więcej o zespole na www.facebook.com/MachineHead.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here