M.I.A. kolejnym gościem Open’era

0

Od ponad dziesięciu lat przełamuje stereotypy i podąża własną, muzyczną ścieżką. Wokalistka, producentka, kompozytorka i trendsetterka M.I.A. wystąpi na festiwalu Open’er w Gdyni.

M.I.A., czyli Maya Arulpragasam przez magazyn “Rolling Stones” zaliczana jest do najważniejszych artystek pierwszej dekady XXI wieku. Jej najnowszy krążek “A.I.M.” w sprzedaży pojawił się we wrześniu 2016 roku. Na płycie artystka zajmuje się obecnym kryzysem uchodźców, ale także porusza sprawy globalnej polityki, granic kulturowych, macierzyństwa i walki o lepsze jutro. Temat uchodźców jest jej tym bardziej bliski, gdyż sama pochodzi z rodziny emigrantów politycznych.

Utwory z najnowszego albumu jak zwykle zaskakują mieszanką stylów, która tym razem niesie jednak ze sobą również nadzieję na przyszłość. Album promował sugestywny singel “Borders” z kontrowersyjnym teledyskiem (do zobaczenia poniżej), a także stworzony we współpracy ze Skrilleksem i Blaqstarrem utwór “Go Off”.

Pamiętajcie, że dotychczas udział w festiwalu potwierdzili już Radiohead, Foo Fighters, Prophets of Rage, Solange, G-Eazy, James Blake, Mac Miller, The xx, Royal Blood, The Kills, Warpaint, Moderat, George Ezra, Michael Kiwanuka, Taco Hemingway, The Dumplings, Julia Pietrucha, Rae Sremmurd, Jimmy Eat World, Nicolas Jaar, Dua Lipa, Charli XCX, Natalia Przybysz i Grammatik.

M.I.A. na festiwalowej scenie wystąpi już 29 czerwca!

Festiwal Open’Er odbędzie się na lotnisku Gdynia – Kosakowo w dniach 28 czerwca – 1 lipca 2017 roku.

Bilety do kupienia na www.alterart.pl w cenach:
Early Bird Tickets (przedaż od 11.09.2016 do 15.12.2016 lub do wyczerpania puli biletów)
karnet 4-dniowy – 469 zł
karnet 4-dniowy + pole namiotowe – 549 zł
karnet weekendowy (pt., sob.) – 349 zł
karnet weekendowy + pole namiotowe (pt., sob.) – 409 zł
Pula karnetów Early Bird wynosi 10 000 szt.
bilet jednodniowy, 28, 29, 30 czerwca lub 1 lipca- 239 zł/os

Więcej o artystce znajdziecie na www.facebook.com/miauk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here