Wzmacniacz basowy Darkglass Microtubes 900

0

Zastanawialiście się kiedyś jak w pudełku zapałek zmieścić gromnicę? Jak widać, firma Darkglass postanowiła to sprawdzić, upychając w niewielkich rozmiarach obudowie, narzędzie ogromne! O przejrzystym i mocnym brzmieniu! Poznajcie Darkglass Microtubes 900!

Skrzynka Microtubes 900 rzeczywiście nie powala rozmiarami. Niepozorny kształt, prosty acz ładny design urządzenia, w środku którego drzemie istny potwór.
Ten 900 W wzmacniacz posiada nie tylko wielką moc. Jego brzmienie i możliwości modulacji barwy zachwycają.
Posiadając analogowy przedwzmacniacz oraz końcówkę mocy w klasie D, Darkglass stworzyło urządzenie, o którym marzy spore grono gitarzystów na całym świecie.
Nie wolno również zapomnieć, iż firma zdobyła pierwszą nagrodę w gronie producentów wzmacniaczy basowych w zestawieniu mipa, podczas tegorocznych Musicmesse 2017.

Darkglass Microtubes 900 posiada na swoim panelu znane wszystkim możliwości korekcji brzmienia. Usytuowano je jednak zgoła odmiennie od konkurencyjnych produktów.
Po prawej stronie znajdziemy sekcję kanału czystego z korekcją Gain, głośności oraz 4 pasmowym EQ. W zakresie korekcji brzmienia odnajdziemy potencjometry Low, Treble oraz Low Mids i Hi Mids, wraz z dodatkowym przełącznikiem odpowiadającym za zmianę zakresu pasma. Po lewej stronie wzmacniacza, znajduje się przycisk Microtubes Engine.

Poznając Darkglass Microtubes 900, na myśl przychodzi mi wyobrażenie…
Co by się stało jakbyśmy do malucha wsadzili silnik HEMI o pojemności 7 litrów i z piskiem opon ruszyli ze świateł? Efekt byłby zapewne rudny do przewidzenia.
Maluch by się rozpadł. Zwinęlibyśmy ze trzy metry asfaltu i pogubili część pasażerów.
Jedno by jednak pozostało – MOC!

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.darkglass.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.ragtime.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here