Oytun Ersan nowym endorserem marki Aguilar Amplification

0

Rodzina Aguilar Amplification niedawno powiększyła się o nazwisko jednego z najbardziej utalentowanych basistów. 40 letni Oytun Ersan został właśnie endorserem marki, której jednocześnie jest wieloletnim fanem. W jego asortymencie można znaleźć zarówno wzmacniacze jak i pickupy amerykańskiego producenta.

Oytun Ersan urodził się w Republice Cypryjskiej (państwo uznawane jedynie przez Turcję) położonej w północnej części państwa Cypr.
Urodzony 22 czerwca basista, nie tylko jest instrumentalistą, ale i producentem muzycznym oraz kompozytorem. Jak czytamy w Wikipedii, współpracował z takimi artystami jak Dave Weckl, Eric Marienthal, Gary Husband, Gerry Etkins, Mike Miller, Brett Garsed, Dean Brown, Okan Ersan, Karen Briggs, Prof. Rex Richardson, Wycliffe Gordon, Çağrı Sertel, Thomas Wolff, Savvas Savva, Tony Jones, Ola Onabule, Lloyd Chisholm, Paul Roos i Andrey Alpatov. Jednak najbardziej znany jest z absolutnie genialnej techniki gry na gitarze basowej.
Jest autorem dwóch albumów: East Meets West, nagranym w 2015 roku, oraz Fusiolicious wydanym w roku 2018.
Jest nazywany jednym z najbardziej utalentowanych gitarzystów naszych czasów.

Oytun Ersan od wielu lat związany jest z marką Aguilar Amplification. Jego ulubionymi produktami jest Aguilar AG 700, Aguilar SL 410x i pickupy DCB.
Czekamy z niecierpliwością na pierwsze relacje i testy Ersana. Mamy również nadzieję na sygnatury, które mamy nadzieję, już niebawem ujrzą światło dzienne.

Więcej szczegółów:
Producent: www.aguilaramp.com
Dystrybutor: www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here