“Let Me In” – Maria Tyszkiewicz w utworze z finalistą francuskiego The Voice

0

Maria Tyszkiewicz opublikowała w sieci kolejnego singla z debiutanckiego albumu zapowiedzianego na wiosnę 2020 roku. Piosenka nosi tytuł “Let Me In”, a artystce towarzyszy w nim Pierre Danaë, finalista francuskiego The Voice.

Maria Tyszkiewicz to wokalistka i aktorka, która na swoim koncie ma już trzy bardzo dobrze przyjęte utwory – „Ufam sobie”, „Chodź” oraz „Deszcz” – stworzone przy współpracy z najlepszymi producentami i autorami tekstów takimi jak Jeremiasz Hendzel, Michał „Mamut” Sarapata, Arek Sitarz z Rasmentalism (znany też jako Ras), czy Wishlake.

Z tym ostatnim pracowała także nad singlem „Let Me In”, w którym gościnnie pojawia się Pierre Danaë, finalista ósmej edycji francuskiego The Voice, która odbyła się w 2019 roku. Wspólnie z nim Maria napisała również tekst do tej piosenki.

Pierre Danaë zachwycił jurorów programu wykonaniem piosenki “Wicked Game” Chrisa Isaaka, którą zaśpiewał podczas przesłuchań w ciemno. Odwrócił wtedy wszystkie cztery fotele. Ostatecznie doszedł do półfinału ósmej edycji, w którym popisał się interpretacją utworu “The Scientist” zespołu Coldplay. Zaraz po programie stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych młodych wokalistów we Francji. Zdobyta popularność pozwoliła mu na odwiedzenie ze swoją twórczością niemal całego świata. Koncertował m.in. w Wielkiej Brytanii, w Belgii, we Włoszech, a nawet w Maroko, gdzie swoimi występami uświetnił prestiżowe pokazy mody.

Więcej o artystce na Facebook: https://www.facebook.com/mariatyszkiewiczofiszial/ 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj