Manufaktura i innowacja w Furch Guitars

0

Czeska firma Furch Guitars zaprezentowała pierwszy z serii filmów opowiadających o budowie ich instrumentów. Na filmie ujrzymy Petra Furcha tłumaczącego czym jest innowacyjny system Furch CNR System.

Firma Furch Guitars prezentuje nową trzyczęściową serię filmów wideo, która poprowadzi nas krok po kroku przez najważniejsze innowacje projektowe tego czeskiego producenta.
Pierwszy odcinek koncentruje się na rewolucyjnej konstrukcji gryfu nazwanej Furch CNR System (Composite Neck Reinforcement).

Taka konstrukcja gwarantuje doskonałą wytrzymałość i stabilność gryfu, a także zapewniać ma aż o 90% wyższą odporność na niepożądane odkształcenie w wyniku naciągu strun i zmian wilgotności w porównaniu do tradycyjnych konstrukcji.

Pod filmem można znaleźć również informację, w której czytamy, że “jeśli twoja gitara akustyczna Furch ma numer seryjny 62294 lub wyższy, być może zainteresuje Cię to, co jest ukryte w twoim gryfie…”
Zatem sprawdźcie koniecznie i zapoznajcie się z technologią kryjącą się w gitarach Furch.

Poniżej zamieszczamy również film, na którym doskonale widać czym są instrumenty Furch Guitars – to manufaktura pełną gębą, gdzie pasja i kunszt tworzenia gitar akustycznych są nierozerwalną częścią tego czeskiego przedsiębiorstwa.

Więcej szczegółów
Producent: https://furchguitars.com
Dystrybutor: http://www.adamusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here