“LOLA” – już wkrótce nowy singiel ACTRESE

0

Już niebawem, bo 27 lutego do sieci trafi nowy singiel ACTRESE. Piosenka zatytułowana “LOLA” została napisana przez ACTRESE i wyprodukowana przez wschodzącego producenta Lewis’a Amoroso (Amo Audio) z Brighton, Wielka Brytania.

Nowa na Londyńskiej scenie muzycznej ACTRESE, jest gotowa podbić świat z tym świeżym, melodyjnym, tanecznym kawałkiem, któremu towarzyszy tajemniczy a zarazem lekko kokieteryjny głos.
W nowym utworze artystka pokaże umiejętność łączenia barwnych (wyraźnych) melodii z autentycznie szczerym tekstem i hipnotyzującym klimatem – “LOLA” jest jak północny romans motywowany podmiejskimi snami o ucieczce.

Już od pierwszego wersu – “Dreaming bout life, Is it bad?” – ACTRESE przenosi słuchacza do muzycznego świata pełnego uczuć i emocji. Żyjąc w Londynie, gdzie ciężko jest powiedzieć co jest prawdziwe, ACTRESE upewnia – “I didn’t make it up” – odrobina nadzieji, która może przydać się niejednemu z nas.

ACTRESE jest kobiecą twarzą nowej generacji indie pop, opisując swoją muzykę jako “”sexy envisionment of reality’. Jest uosobieniem bezkompromisowej marzycielki a porównywano ją do takich artystów jak , Lykke Li, czy Romy z The XX. Dostarcza dzisiejszej muzyce powiewu świeżego powietrza patrząc w przyszłość, a dalej czerpiąc z korzeni, tymczasem po inspiracje sięga do twórczości muzyków takich jak Lana Del Rey, The xx i Dua Lipa. 

Więcej o artystce na https://www.facebook.com/actresemusic/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here