Le Butcherettes i INVSN w lipcu w Pogłosie

0

Tym razem mamy coś dla fanów szeroko pojętego punka. Już pierwszego dnia lipca Le Butcherettes i INVSN wystąpią w warszawskim klubie Pogłos.

Trochę punk-rocka, trochę post-punka – każdy znajdzie coś dla siebie. Meksykańsko – szwedzka mieszanka wybuchowa do czerwoności rozpali publiczność zebraną w warszawskim Pogłosie! Spieszcie się, póki nie wyprzedały się ostatnie bilety.


Koncert  odbędzie się 1 lipca w klubie Pogłos w Warszawie.

Bilety w cenie 59 zł do kupienia na www.ticketmaster.pl.

Organizatorem wydarzenia jest Agencja Go Ahead. Informacji o koncercie szukajcie na www.facebook.com/events/865244663818026.


Le Butcherettes to punk-rockowy zespół z Meksyku. Powstał w 2007 roku w Guadalajarze. Zespół składa się z 4 członków, z charyzmatyczną wokalistką Teri Gender Bender na czele. Producentem ich debiutanckiej płyty (wydana w 2011 roku “Sin Sin Sin”) był znany z The Mars Volta, Omar Rodriguez-Lopez. W czasie swojej kariery, Le Butcherettes koncertowali z takimi zespołami jak Deftones, The Dillinger Escape Plan, The Mars Volta czy Antemasque. Na ich trzeciej, wydanej w 2015 roku, płycie pojawili się Iggy Pop i John Frusciante. Do Polski zespół przyjedzie promować swoje najnowsze wydawnictwo, “bi/MENTAL”.

Więcej o zespole na www.facebook.com/LeButcherettes.


INVSN to szwedzki post-punkowy zespół założony w 1999 roku. Składa się z muzyków związanych z innymi projektami, a za wokal odpowiada Sara Almgren. Dennis Lyxzen jest także wokalistą w Refused, The (International) Noise Conspiracy i AC4. Na koncie mają 4 płyty, ostatnia została wydana w 2017 roku.

Więcej o zespole na www.facebook.com/invsnmusic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here