Lana Del Rey z nową piosenką już w przyszłym tygodniu

0

Lana Del Rey zamieściła w mediach społecznościowych informację, że wraz z początkiem nowego roku planuje publikację nowego utworu. Piosenka ma trafić do sieci już 8 stycznia.

Informację o piosence wokalistka opublikowała 31 grudnia – Sądzę, że 8 stycznia wydam nową piosenkę – przekazała gwiazda za pośrednictwem relacji na Instagramie. – Na tysiąc procent jeszcze nie jestem pewna, ale chyba 8 stycznia. 

Zapowiedź piosenki to jednak nie wszystko, bo następnego dnia, czyli w Nowy Rok, Lana Del Rey wrzuciła na Instagram również klip, w którym słychać fragment nowego utworu. Post został po chwili skasowany, ale fani byli czujni i zarejestrowali filmik.

Wokalistka jesienią wypościła trzy nowe single “Mariners Apartment Complex”, “Venice Bitch” oraz “How To Disappear”. Piosenki zapowiadają nadchodzący album Lany Del Rey, “Norman Fucking Rockwell”, który ma się ukazać 29 marca 2019 roku.

Lana Del Rey zasłynęła singlami “Video Games” i “Born to Die”, które promowały album “Born To Die”. Słuchaczy zachwycił nieco staromodny styl artystki i jej ciepły, głęboki głos. Inne jej przeboje to “Summertime Sadness”, “National Anthem” i “Dark Paradise”. Ostatnia płyta Amerykanki, “Lust for Life”, miała premierę 21 lipca 2017 roku.

Więcej o artystce na www.facebook.com/lanadelrey.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here