Dr. Hackenbush x Coco Bongo w Klubie Protokultura

0

Oto Legenda polskiego rocka, ewenement w całym świecie muzycznym, twórcy tak znakomici, że musieli trafić na listę “333 Popkultowych Rzeczy PRL`u”.

Dr.Hackenbush to Wielki As trójmiejskiej sceny muzycznej sprzed trzech dekad, który z jednej strony zadziwiał doskonałą muzyką rockową własnego autorstwa, a z drugiej masakrował frywolnymi, poetycko – lekkimi aranżacjami kultowych przebojów największych światowych tuzów, jak “Beatlesi”, “Stonsi” czy “Kinksi”.

Dr.Hackenbush to formacja nieobliczalna, zaskakująca i na zawsze utrwalająca się w pamięci. W jedno ucho wpływa delikatnym, acz surowym, strumieniem
przepięknych lirycznie i muzycznie, rockowych ballad, które królowały na listach przebojów, w drugie zaś ucho pompuje wodospad brutalnie finezyjnych, i wulgarnie uproszczonych obrazów z życia, ubranych w ostrą muzykę, zarówno własną, jak i kultową dla całego rockowego świata.

Właśnie ten cud natury, który powoduje, że od wielu lat wracamy do muzyki Dr. Hackenbusha z radością w sercu, drżącym głosem i miękkimi kolanami, spowodował, że “Doktor” powrócił, przerwał milczenie, wyszedł z ukrycia, i pozwala nam cieszyć się wspomnieniami razem z Nim, i uczestniczyć w Jego życia nowej odsłonie. TAAAAAK, TO PRAWDA … DR.HACKENBUSH POWRÓCIŁ…I ZNÓW MĄCI NA SCENIE !!!

Zespołowi towarzyszyła będzie grupa Coco Bongo, grająca gatunek stworzony i nazwany przez niego samych – PedauPunk (albo zwyczajnie, pop punk). Powstali przypadkiem z 3 ludzi, którzy po prostu chcieli robić muzykę i odreagować trudne dzieciństwo. Nie mają specjalnych wzorców ani przekazu w muzyce którą grają. Jednakże, wzorują się na kalifornijskich brzmieniach zmieszanych z kiełbasą i piwem.

Koncert Dr. Hackenbush x CoCo Bongo odbędzie się 7 kwietnia 2017 roku o godzinie 20:00 w klubie Protokultura w Gdańsku.

Bilety w cenach – przedsprzedaż – 20zł, w dniu koncertu – 30zł, dostępne na www.protokultura.interticket.pl/program/dr-hackenbush-2762.

Więcej o wydarzeniu znajdziecie na www.facebook.com/events/703618066486028.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here