Koniec Moderat? Zespół zawiesza działalność

0

Tego lata świat straci kolejną z ikon muzyki elektronicznej. Pochodzący z Berlina zespół Moderat postanowił zawiesić, o ile nie zakończyć wspólną karierę.

Moderat został zaplanowany jako projekt, mający dać nam oddech od naszych indywidualnych działań (…) Teraz jednak musimy odpocząć właśnie od Moderat! Póki co jesteśmy pewni co do przerwy. Nie ustaliliśmy ram czasowych, nie wiemy jeszcze kiedy będziemy kontynuować Moderat i czy w ogóle. Więc ten koncert w Berlinie będzie jak koniec pewnej ery! – tak zespół wypowiedział się podczas wywiadu udzielonego magazynowi LOLA. Całą treść w języku angielskim przeczytacie na www.lolamag.de/feature/the-end-of-moderat.

Swój ostatni koncert Moderat zaplanował 2 września w Berlinie. Supprotować ich będzie Mount Kimbie, których niedawno zobaczyć można było w Polsce podczas Audioriver Festival.

Moderat to jeden z najważniejszych przedstawicieli muzyki elektronicznej ostatnich lat. Zespół w błyskawicznym tempie zyskał fanów i popularność na całym świecie. Więcej o grupie znajdziecie nawww.facebook.com/moderat.band.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here