System kina domowego 7.1 – Onkyo HTS-9800THX

0

Kiedy potrzebujesz systemu kina domowego, często zastanawiasz się, czy masz wystarczajaco duże mieszkanie. Onkyo HTS-9800THX jest dowodem na to, że nie musisz mieć pałacu, by cieszyć się najwyższą jakością dźwięku i obrazu!

Onkyo HTS-9800THX to set składający się z amplitunera HT-R997 i zestawu głośnikowego 7.1 HTP-993. Całość spełnia najwyższe kryteria, jakie przed producentami stawia dzisiejszy rynek wymagających klientów. Onkyo wyposażyło swoje kino w najnowsze systemy, wśród których znajdziemy FireConnect ™, Chromecast built-in*4, DTS Play-Fi®*4, oraz komplet dekoderów z Dolby Atmos® i DTS:X™.

HTS-9800THX wyposażony został również w certyfikowany THX Integrated System. Warto zauważyć, że Onkyo stworzyło set, który nie wymaga dużych pomieszczeń odsłuchowych, gdzie odległość od ekranu nie przekracza 2.5m.
Najmłodsze dziecko Onkyo, na swym pokładzie posiada jeszcze bardzo wiele technologicznych niuansów, od Dynamic Audio Amplification, po Hybrid Log-Gamma, ale o tym przeczytacie na polskiej stronie producenta.

Więcej info znajdziecie na www.onkyo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here