Gramatik z koncertem w Warszawie

0

Po prawie trzyletniej przerwie Gramatik, a właściwie Denis Jasarevic postanowił ponownie odwiedzić Warszawę i zagrać dla spragnionych muzyki elektronicznej fanów z całej Polski.

Gramatik w swoich utworach nie ogranicza się do jednego rodzaju dźwięków. Muzyk w wyjątkowy sposób potrafi gładko balansować na granicy stylów, w tym hip-hopu, funku, jazzu, soulu, bluesa czy nawet dubstepu.

Plasował się na szczycie wszelkiego rodzaju list sprzedaży portalu BeatPort, sprzedając ponad sto tysięcy piosenek. Zyskał również tony nominacji do prestiżowych nagród, chociażby podczas Beatport Music Awards 2012. Występy na festiwalach na całym świecie, w tym Glastonbury, Red Rocks, Lightning in a Bottle, Wakarusa, Electric Forest, Camp Bisco, Wanderlust ugruntowały jedynie pozycje Gramatika w środowisku producenckim.

Obecnie artysta ma na koncie kilka długogrających albumów, singli i mixtape’ów. Listopadowy koncert w Polsce będzie pierwszą od długiego czasu okazją, by zobaczyć artystę na klubowym występie live!

Gramatik wystąpi już 14 listopada o godzinie 20:00 w klubie Progresja w Warszawie. 

Bilety w cenie 89 zł (I pula – do 13 listopada włącznie) oraz 100 zł (II pula – w dniu koncertu) do kupienia na www.biletomat.pl/koncerty/gramatik-5508.

Więcej o artyście znajdziecie na www.facebook.com/gramatik.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj