Enchanted Hunters „Dwunasty dom” premierowo w warszawskim Pogłosie

0

Świętując premierę najnowszej płyty grupa Enchanted Hunters wystąpi w warszawskim klubie Pogłos. Promując wydawnictwo zespół opublikował również teledysk do utworu „Pretekst”.

Zapraszamy na koncert premierowy zespołu Enchanted Hunters z ich najnowszą płytą pt. „Dwunasty dom”, która ukazała się 7 listopada nakładem Latarnia Records!

Na krążek trafiło 10 utworów napisanych w języku polskim, które wyprodukowały wspólnie z Mateuszem Dankiem. Za miks płyty odpowiada Michał Kupicz (m.in. Król, Oxford Drama, Młynarski/Masecki). Mimo zupełnie nowego podejścia do brzmienia, w nowych utworach wciąż słychać charakterystyczne dla Enchanted Hunters zamiłowanie do ekwilibrystycznej polifonii, wyrafinowanych harmonii, i nieoczywistej struktury utworów, wszystko to w ramach chwytliwego i wciągającego popu, często odwołującego się do złotego brzmienia lat 80.

Koncert Enchanted Hunters odbędzie się 11 grudnia w klubie Pogłos w Warszawie

Szczegółowe informacje o wydarzeniu na www.facebook.com/events/504963210057835.
Bilety do kupienia na www.goingapp.pl w cenie 20 zł w przedsprzedaży oraz 30 zł w dniu koncertu.

Enchanted Hunters to duet znakomitych songwriterek Małgorzaty Penkalli i Magdaleny Gajdzicy. W 2012 r. zespół wydał swój debiut, zjawiskową “Peorię”, o charakterystycznej gęstej fakturze, nietypowych wokalnych harmoniach i pięknych melodiach. Po wydaniu Enchanted Hunters zaczęły grać koncerty w Polsce (np. festiwale OFF czy Open’er) i za granicą.

Więcej o zespole na https://www.facebook.com/EnchantedHunters.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here