Kolejni wykonawcy Open’er 2019

0

Organizatorzy Open’er Festival 2019 ogłosili kolejną pulę wykonawców festiwalu. Line-up imprezy zasilą m.in. Tom Walker, The Smashing Pumpkins, Jungle i Jain.

Tom Walker, zwycięzca tegorocznych BRIT Award i autor międzynarodowego przeboju “Leave A Light On”, wydał właśnie swój debiutancki album “What A Time To Be Alive”. Premiera płyty zbiegła się w czasie z ogłoszeniem koncertu artysty podczas Open’er Festival 2019 w Gdyni.
Oprócz Toma Walkera do grona wykonawców dołączają także The Smashing Pumpkins, Perry Farrell, Jungle i Jain.

Open’er Festival 2019 odbędzie się 3-6 lipca w Gdyni. Więcej o festiwalu na www.opener.pl.


Obecnie w sprzedaży dostępne są bilety z pakietu Regular Tickets

Regular Tickets – sprzedaż najpóźniej od 18.12.2018 do 10.06.2019 lub do wyczerpania puli biletów (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Możliwość wcześniejszego startu sprzedaży Regular Tickets w wypadku wyprzedania puli Early Bird Tickets.
dla dzieci**
karnet 4 dni 599 zł 299 zł
karnet 4 dni + pole namiotowe 699 zł 349 zł
karnet weekendowy (piątek, sobota) 419 zł 209 zł
karnet weekendowy (piątek, sobota) + pole namiotowe 489 zł 244 zł
bilet jednodniowy 279 zł 139 zł

** bilety dla dzieci od 3 do 12 roku życia – 50% ceny. Dzieci do 3 roku życia: udział bezpłatny.

Final Call Tickets – sprzedaż od 11.06.2019, o ile będą jeszcze dostępne po zamknięciu sprzedaży Regular Tickets, do wyczerpania puli biletów.
dla dzieci**
karnet 4 dni 639 zł 319 zł
karnet 4 dni + pole namiotowe 739 zł 369 zł
karnet weekendowy (piątek, sobota) 439 zł 219 zł
karnet weekendowy (piątek, sobota) + pole namiotowe 509 zł 254 zł
bilet jednodniowy 289 zł 144 zł

** bilety dla dzieci od 3 do 12 roku życia – 50% ceny. Dzieci do 3 roku życia: udział bezpłatny.

Bilety dostępne na www.altersklep.pl lub www.ebilet.pl.


The Smashing Pumpkins wymieniani są wśród inspiracji muzycznych kolejnych pokoleń rockowych twórców. Kiedy w ubiegłym roku wydawali album “Shiny and Oh So Bright, Vol. 1 / LP: No Past. No Future. No Sun.”, ich fani byli podwójnie zelektryzowani. Oprócz samego faktu otrzymania nowej muzyki od jednego z najbardziej kultowych zespołów w historii rocka, po raz pierwszy od 18 lat mogli zobaczyć formację na koncertach w niemal oryginalnym składzie. Teraz Billy Corgan, James Iha, Jimmy Chamberlin oraz Jeff Schroeder zawitają również do Gdyni.

Więcej o zespole na www.facebook.com/smashingpumpkins.


Perry Farrell występuje na scenie od prawie 40 lat. Wokalista i muzyk zasłynął przede wszystkim przebojami stworzonymi z zespołem Jane’s Addiction, jednej z największych legend muzyki alternatywnej, a charakterystyczny wokal Farrella do dzisiaj jest nie do pomylenia z innym głosem. W tym roku artysta wraca z albumem “Kind Heaven”, który stworzył z pomocą specjalnie powołanego na tę potrzebę zespołu. W skład Kind Heaven Orchestra weszli między innymi Matt Chamberlain (Pearl Jam, Soundgarden) Chris Chaney (Jane’s Addiction) oraz Etty Lau Farrell, członkini Satellite Party, a prywatnie żona Farrella.

Więcej o artyście na www.facebook.com/perryfarrell.


Jungle założyli Tom McFarland i Josh Lloyd-Watson. Panowie od początku istnienia formacji stawiali na coś więcej niż piosenki, przykładając ogromną uwagę do strony wizualnej oraz teledysków towarzyszących ich utworom. Szybko rozbudowali swój projekt o kolejnych muzyków, tworząc z Jungle kolektyw. Ubiegłoroczny album “For Ever” utwierdził ich w czołówce najważniejszych zespołów nurtu i uczynił jedną z najbardziej pożądanych grup koncertowych.

Więcej o zespole na www.facebook.com/jungle4eva.


Jain kształtowała swoją artystyczną tożsamość na długo przed wydaniem pierwszego albumu. Dzięki przebojom “Come” i “Makeba” oraz wielokulturowemu charakterowi jej twórczości, Jain zaczęła zdobywać rozpoznawalność w kilkunastu europejskich krajach, zapełniając coraz większe sale koncertowe. Równie przebojowo artystka podeszła do wizualnej strony swojej sztuki. Każdy teledysk Jain to zabawa formą i kolorystyką, często wplatająca w fabułę elementy surrealistyczne. W ubiegłym roku ukazał się jej drugi album “Souldier”, promowany między innymi świetnie przyjętym singlem “Allright”.

Więcej o artystce na www.facebook.com/JAINMUSIC.


Tom Walker, świeżo upieczony zdobywca prestiżowej statuetki BRIT Award dla najlepszego nowego artysty pracował na swoje nazwisko powoli i cierpliwie. Pierwsze kawałki prezentował już w 2014 roku, a dopiero w 2017 roku wielbiciele muzyka doczekali się pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album “What a Time to Be Alive”. Chociaż na wydawnictwo przyszło im czekać jeszcze półtora roku, Tom Walker nie pozwolił fanom się nudzić – w ciągu następnych miesięcy wydał dwa kolejne single, a w październiku pojawił się gościnnie w piosence “Walk Alone” zespołu Rudimental.

Więcej o artyście na www.facebook.com/IamTomWalker.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here