KAMP! z nowym materiałem w trasie koncertowej

0

Grupa KAMP! wyrusza w trasę koncertową obejmującą aż siedem polskich miast. Według informacji, które udało nam się zdobyć, podczas nadchodzących występów KAMP! postanowił powrócić do formuły full live act’ów, dając sobie więcej przestrzeni na improwizację i zabawę muzyką.

Do live actu zespół powraca niejako dzięki swojemu pierwszemu albumowi z muzyką live. Na krążku znalazł się materiał zarejestrowany latem w trakcie chorzowskiego Fest Festivalu.
Wydawnictwo światło dzienne ujrzało 22 października i jak przyznają muzycy z KAMP!, jest kolejnym kamieniem milowym w ich muzycznej karierze.

Ta letnią, festiwalową energię „KAMP! Live” przenosi się do klubów w formule full live actów. Grupa zaprezentuje się w wyjątkowym anturażu zbudowanym nie tylko z tanecznych brzmień, ale również z bogatej oprawy wizualnej. Koncert premierowy, a tym samym start klubowej trasy, odbył się 26 października w krakowskim Zet Pe Te.

Na KAMP! Live Tour składać się będą koncerty:

Bilety w cenie 35 zł dostępne na stronie https://goingapp.pl/

KAMP! to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych, który swoją karierę rozpoczął niemal 10 lat temu. Od początku tworzą go producenci: Michał Słodowy, Radek Krzyżanowski oraz Tomek Szpaderski, odpowiedzialny również za wokal. 22 października grupa wydała swój pierwszy album z występem Live.

W swojej twórczości Kamp! podróżował na granicy popu i elektroniki zjednując sobie publiczność po obu stronach, niemniej romans z elektronicznym popem uznają za zamknięty. Swoich korzeni szukają w techno i to jest kierunek, którego możemy się spodziewać w nowej odsłonie koncertowej.

Więcej o zespole na www.facebook.com/kampmusik.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here