Zestawy marki Gretsch Drums w szkole perkusyjnej Artura Malika

0

Szkoła perkusyjna Artura Malika została wyposażona w dwa świetne zestawy marki Gretsch Drums. Jest to już kolejna placówka edukacyjna objęta patronatem dystrybutora marki w Polsce, firmą GEWA Music / GEWA Drums.

Jak czytamy na stronie dystrybutora:

Z największą przyjemnością informujemy, że do grupy szkół objętych patronatem GEWA Drums oficjalnie dołączyła właśnie zlokalizowana w podkrakowskiej Wieliczce, MALIK SZKOŁA PERKUSJI. Jej właściciel, Artur Malik, zawodową grą na bębnach zajmuje się od przeszło 30 lat (swoją karierę rozpoczął w zespole Lombard, z którym nagrał aż 7 płyt, a prócz tego współpracował m.in. z Urszulą, Chłopcami z Placu Broni, grupą Pod Budą, Majką Jeżowską, Rudi Schuberthem i wieloma in.), zaś dydaktyczną stroną tego zawodu para się niewiele krócej, bo od lat 25.

Jeżeli natomiast chodzi o sprzęt, który od teraz mają do dyspozycji wszyscy wieliccy uczniowie, są to Gretsch Catalina Club (mahoń, 7 warstw) oraz wyjątkowa, praktycznie nie spotykana w naszym kraju model Gretsch Catalina Special Edition (brzoza, 7 warstw). W sprzęty pomógł wyposażyć szkołę Artura również współpracujący z nami, krakowski Pro Drum, w którym to jej uczniowie będą też oczywiście mogli liczyć na dobre ceny naszych produktów… 🙂

Więcej szczegółów
Producent: http://www.gretschdrums.com
Dystrybutor: https://pl.gewamusic.com

Kilka zdań na temat tych i innych zestawów jakie producent przygotował na ten rok znajdziecie także w naszej publikacji poniżej:

Gretsch Drums Catalina w nowych konfiguracjach i wykończeniach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here