James Hetfield wystąpi w filmie o seryjnym mordercy

0

“Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” – taki tytuł nosić będzie film, w którym zagra frontman grupy Metallica, James Hetfield. Charyzmatyczny thrash-metalowiec wcieli się w rolę specjalizującego się w patrolach autostrad policjanta Boba Haywarda z Utah.

To pierwsza poważna rola filmowa w karierze muzyka. Obraz kręci Joe Berlinger (Blair Witch 2). Historia oparta jest na prawdziwych wydarzeniach i opowie historię Teda Bundy’ego (w tej roli Zac Efron), amerykańskiego seryjnego mordercy. W latach 1974-1978, na terenie sześciu stanów, zabił wiele młodych kobiet. Ostatecznie przyznał się do ponad 30 zabójstw, ale policja uważa, że ofiar było znacznie więcej. Został skazany na śmierć i stracony na krześle elektrycznym.

Film przedstawi wydarzenia widziane z perspektywy wieloletniej dziewczyny Bundy’ego (Lily Collins). John Malkovich pojawi się jako sędzia Edward Cowart, który prowadził proces skazujący Bundy’ego na śmierć. Udział potwierdziła również znana z “Westworld” Angela Sarafyan, Jim Parsons (prokurator Larry Simpson), Haley Joel Osment, Dylan Baker (prokurator z Utha), a Terry Kinney zagra detektywa Mike’a Fishera, który szukał dowodów na Bundy’ego.

W ciągu trwającej od 1981 roku kariery Metallica sprzedała 150 milionów płyt na całym świecie. Kapela w ramach promocji albumu “Hardwired… To Self-Destruct” 28 kwietnia 2018 wystąpi w Tauron Arenie Kraków. Więcej o koncercie na Metallica wystąpi w Krakowie. Informacji o zespole szukajcie na www.facebook.com/Metallica.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj