Metallica wystąpi w Krakowie!!!

0

Metallica w końcu ogłosiła długo wyczekiwaną europejską trasę koncertową, podczas której grupa promować będzie wydaną w 2016 roku płytę “Hardwired… to self-destruct.” Na liście jest także Polska!

O ile wiadomość jest elektryzująca, o tyle na ziemię postawi was informacja, że koncert w Krakowie odbędzie się w kwietniu… 2018 roku. Ale szukając pozytywów – macie jeszcze dużo czasu na uzbieranie gotówki na bilety! 🙂


16 marca, 2017 – Metallica ogłosiła dziś europejską część trasy WorldWired propomującej ich nowy album Hardwired… To Self-Destruct. Trasa rozpocznie się dwoma koncertami w Amsterdamie w Ziggo Dome 4 i 6 września. Supportem będzie norweski zespół Kvelertak.

Przedsprzedaż biletów będzie dostępna dla członków Legacy Met Club i rozpocznie się we wtorek, 21 marca o 10:00 rano, a przedsprzedaż biletów dla wszystkich członków Fifth Members rozpocznie się tego samego dnia o godzinie 11:00. Bilety wejdą do ogólnej sprzedaży w piątek, 24 marca o godzinie 10:00. Więcej informacji o biletach na www.metallica.com.

Każdy bilet zakupiony oficjalnymi kanałami sprzedaży łączy się z możliwością odbioru fizycznej lub digitalowej kopii albumu Hardwired…To Self-Destruct. Informacje dotyczące odbioru płyty będą zawarte w e-mailu potwierdzającym zakup biletu. Szczegółowe informacje jak sprezentować album, jeśli już go nabyłeś wcześniej, znajdziesz w potwierdzeniu zakupu biletów. W przypadku wyboru fizycznej kopii albumu należy liczyć się z kosztami dostawy i innymi opłatami.

Metallica w porozumieniu z CID Entertainment oferuje również trzy specjalne opcje, które pozwolą przeżyć wyjątkowe chwile na tej trasie, takie jak: bilety premium, możliwość wcześniejszego wejścia na teren koncertu, zwiedzanie pamiątkowej wystawy “Memory Remains” oraz spotkanie z zespołem. Szczegółówe informacje na temat pakietów dostępne na www.cidentertainment.com


Koncert Metallica (supp. Kvelertak) odbędzie się 28 kwietnia 2018 roku na Tauron Arena w Krakowie. 

Bilety w cenach od 236 zł do 10,369 zł (pakiet VIP) do kupienia na www.livenation.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here