J.WISE z premierą albumu “Stories” i teledysku “The Sun’s Been Shining”

0

Dziś swoją premierę ma debiutancki album “Stories” artysty J.WISE! Wisienką na torcie jest także najnowszy teledysk do utworu “The Sun’s Been Shining”! Wydawnictwo ukazało się nakładem wytwórni FONOBO Label.

Właśnie pojawiła się jedna z najbardziej oczekiwanych debiutanckich płyt tego roku. J.Wise wydał swój pierwszy album pt. “Stories”. Wydawnictwo ukazało się nakładem wytwórni FONOBO Label.

Płyty możecie już słuchać na platformach cyfrowych: TUTAJ

J.Wise pochodzi z Poznania. Przez wiele lat mieszkał i tworzył w Wielkiej Brytanii, gdzie nie tylko komponował muzykę, ale zajmował się również sztukami wizualnymi. Jego prace były prezentowane w wielu prestiżowych galeriach, takich jak np. Opera Gallery i The Exhibitionist w Londynie. Takie dzienny sztuki jak malarstwo, rzeźba i scenografia cały czas są bliskie jego sercu i w dalszym ciągu aktywnie działa w tych obszarach. Śmiało można go więc określić mianem artysty międzynarodowego i interdyscyplinarnego. Na co dzień jest liderem i wokalistą alternatywnego zespołu The Suns.

“Stories” to zbiór wspomnień i emocji artysty. W swoich tekstach J.Wise przemycił prawdziwe historie o bólu i walce z samym sobą oraz własnymi słabościami. Jego album celebruje też miłość i odnosi się z szacunkiem do smutku. Przede wszystkim jednak są to prawdziwe historie opowiedziane z wielką pasją.

Ten album to ja – mówi krótko J.Wise.

Na debiutanckiej płycie J.Wise’a znalazły się wszystkie dotychczasowe anglojęzyczne single, czyli “Tears”, “Crying For Help” oraz “California”. Wraz z premierą “Stories” na oficjalnym kanale YouTube wytwórni FONOBO Label pojawił się teledysk do kolejnego – “The Sun’s Been Shining”. J.Wise jest autorem wszystkich tekstów na “Stories”, z kolei muzykę skomponował wspólnie z Andrzejem Izdebskim.

Więcej szczegółów
https://www.facebook.com/jwiseofficial
https://fonobo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here