Zespół The National opublikował w sieci kolejny z klipów promujących album “Sleep Well Beast”. Piosenka nosi tytuł “I’ll Still Destroy You”.

Realizacją wideo nakręconego w barze  Dope & Korruption w Danii zajął się Allan Sigurðsson i islandzki artysta, Ragnar Kjartansson.

“I’ll Still Destroy You” pochodzi z albumu “Sleep Well Beast”, którego premiera odbyła się 8 września 2017 roku. Jest to siódmy krążek formacji. Do tej pory zespół opublikował również pochodzące z płyty “Carin at the Liquor Store”, “The System Only Dreams in Total Darkness” i “Guilty Party”.

A tak prezentuje się pełna tracklista “Sleep Well Beast”:
1. Nobody Else Will Be There
2. Day I Die
3. Walk It Back
4. The System Only Dreams in Total Darkness
5. Born to Beg
6. Turtleneck
7. Empire Line
8. I’ll Still Destroy You
9. Guilty Party
10. Carin at the Liquor Store
11. Dark Side of the Gym
12. Sleep Well Beast

The National powstali w 1999 roku w mieście Cincinnati w stanie Ohio, obecnie rezydują na nowojorskim Brooklynie. Autorem tekstów zespołu, często określanych jako mroczne i melancholijne, jest wokalista, Matt Berninger. Resztę zespołu tworzą dwie pary braci: Aaron (gitara i klawisze) i Bryce Dessnerowie (gitara) oraz Scott (gitara basowa) i Bryan Devendorfowie (perkusja). Dorobek The National zamyka płyta “Trouble Will Find Me” z 2013 roku.

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/thenationalofficial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here