Moog kończy produkcję Voyager XL

0

Po 7 latach od premiery, firma Moog zdecydowała się zakończyć produkcję legendarnego modelu Voyager XL.

Informację o końcu produkcji firma Moog ogłosiła w marcu tego roku. 19 października producent zamieścił też wzmiankę na swoim kanale Twitter. Pełna treść oświadczenia brzmi następująco:
After 7 years, we’ve just 20 Voyager XLs left to build. Contact your local Dealer to get one b4 they’re gone.”, czyli w języku polskim – “Po 7 latach pozostało nam do wyprodukowania jedynie 20 Voyagerów XL. Skontaktujcie się z lokalnym przedstawicielem, zanim zostaną wyprzedane.

Ciężko uwierzyć, że producent podjął taką decyzję, tym bardziej w przypadku tak dobrze ocenianego modelu. Z drugiej strony jednak firma wciąż prężnie się rozwija, możemy zatem oczekiwać, że miejsce legendarnego syntezatora już wkrótce zajmie kolejny, równie dobry produkt.

Minimoogiem Voyager XL Moog uczcił 40-tą rocznicę Minimooga. Voyager XL był połączeniem wielu najlepszych funkcji z modeli D i Voyager. Decyzja o zatrzymaniu produkcji obejmuje też Voyagera RME and Voyagera Old School.
Więcej o Minimoog XL znajdziecie na stronie producenta www.moogmusic.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.audiostacja.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here