“If Only” – Andrea Bocelli i Dua Lipa w niesamowitym duecie

0

Gratka dla fanów Andrea Bocelli, czy bardziej dla fanów Dua Lipa? Nie nam oceniać. Jedno jest pewne. Obok piosenki “If Only” nie da się przejść zupełnie obojętnie.

“If Only” pochodzi z nowego albumu włoskiego wokalisty zatytułowanego “Si”, który ukazał się 26 października. Andrea Bocelli ostatni album z oryginalnym materiałem nagrał 14 lat temu. Na płycie znalazły się także duety z Edem Sheeranem czy Joshem Grobanem.

– Głos tej młodej angielskiej piosenkarki jest unikatowy, ekspresyjny i wspaniały podobnie jak jej inteligencja interpretacyjna. Było to dla mnie jasne od momentu, gdy zaczęliśmy razem pracę.
– mówi Andrea Bocelli.

Andrea Bocelli to najlepiej sprzedający się artysta w historii muzyki klasycznej. Do tej pory nagrał 15 albumów studyjnych, których nakład przekroczył 80 milionów egzemplarzy. Bocelli to jednak nie tylko wielki wykonawca muzyki klasycznej, a również gwiazda muzyki popularnej. Za duet z Céline Dion w piosence “The Prayer” do animacji “Magiczny miecz – Legenda Camelotu” zdobył Złoty Glob.
Więcej o Andrea Bocelli na www.facebook.com/andreabocelli

Dua Lipa umiejętnie dobiera współpracowników, dlatego usłyszeliśmy ją w udanych piosenkach podpisanych przez Martina Garriksa i Seana Paula. Te udane kolaboracje, ale przede wszystkim płyta “Dua Lipa”, przyniosły jej szereg nagród, m.in. NME Award dla Najlepszej Nowej Artystki; MTV Europe Award dla Najlepszego Nowego Wykonawcy, a “New Rules” zgarnęło wyróżnienia dla singla (BBC) oraz klipu (ponownie MTV). Niedawno artystka wystąpiła na finale Ligi Mistrzów w Kijowie.
Więcej o Dua Lipa na www.facebook.com/dualipaofficial.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here