Rammstein w lipcu w Polsce

0

Jakby mało było letnich upałów, lipiec 2019 roku należał będzie do jeszcze gorętszych. A stanie się tak zapewne za sprawą grupy Rammstein, która na koncert na Stadionie Śląskim w Chorzowie przyciągnie za sobą wszystkie dostępne oddziały piekielne.

17 września Rammstein ogłosił na swojej stronie: “Prawie gotowe! Nagrania orkiestry i chóru w Mińsku do siódmego studyjnego albumu”. Dodatkowo, jakby na zachętę zespół opublikował dwa zdjęcia z cytatem z piosenki “Adios”, co także mogło być interpretowane jako wezwanie do działania dla Rammstein: “Skrzypce płoną z piskiem, harfy przecinają ciało”.
Już od prawie dziesięciu lat fani zespołu Rammstein czekają na kontynuację “Liebe Ist Für Alle Da”. Nic więc dziwnego, że reakcja na informację o nowej płycie, obiegła światowe media z prędkością błyskawicy.

Teraz Rammstein podsyca ogień: równolegle do ukazania się niezatytułowanego jeszcze albumu (planowana premiera: wiosna 2019), zespół ruszy w swoją pierwszą w historii stadionową trasę koncertową, która rozpocznie się w maju 2019 roku. Każdy, kto widział pełne dramatyzmu i perfekcyjnie wyreżyserowane show w wykonaniu zespołu na żywo, może myśleć, że nie spotka go nic lepszego. Z Rammstein możemy być jednak pewni, że zespół przygotował coś naprawdę spektakularnego do zaprezentowania na jeszcze większych scenach.

Koncert Rammstein odbędzie się 24 lipca 2019 na Stadionie Śląskim w Chorzowie

Bilety w cenie od 198 zł dostępne będą w ogólnej sprzedaży od czwartku, 8 listopada od 10.00 na LiveNation.pl.

Info o zespole znajdziecie na www.facebook.com/Rammstein.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj