“Machine” – nowa piosenka Imagine Dragons

0

Na 9 listopada grupa Imagine Dragons zaplanowała premierę longplaya, “Origins”. Na chwilę przed trafieniem albumu do sprzedaży zespół opublikował w sieci kolejną piosenkę zapowiadającą wydawnictwo.

Premiera albumu Imagine Dragons, “Origins”, zbliża się wielkimi krokami. Album trafi do sklepów oraz serwisów cyfrowych 9 listopada. Zespół właśnie opublikował kolejną piosenkę z płyty. Tym razem wybór padł na kompozycję “Machine”.

Imagine Dragons to jeden z najpopularniejszych zespołów z USA. Mają na koncie wygrane i nominacje m.in. do Grammy, American Music Awards, Billboard Music Awards, MTV Music Awards. Ich debiutancki album “Night Visions” był jednym z największych triumfów fonograficznych sezonu 2013/2014 na całym świecie, a kolejny – “Smoke + Mirrors” ugruntował ich wysoką pozycję. Również w Polsce zespół cieszy się dużą popularnością, czego dowodem są udane koncerty, wysokie miejsca na listach przebojów, ciągła obecność na antenach radiowych oraz znakomita sprzedaż płyt. Ich dorobek zamyka longplay “Evolve”, który miał premierę w czerwcu 2017 roku. Album ma już ponad 8 miliardów streamów na całym świecie, a także zbliża się do statusu poczwórnej platyny w Polsce.

Więcej o zespole na www.facebook.com/ImagineDragons.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj