Do sieci trafił premierowy klip “I Wanna Fly” autorstwa Dj Refresha. Polski producent po raz kolejny do współpracy zaprosił gitarzystę Jakoba Malibu oraz wokalistę i multiinstrumentalistę Charliego H.

I znów panowie udowodnili, że koledzy z pracy mogą bawić się równie dobrze poza nią – jeśli nie wiedzieliście, DJ Refresh, Jakob Malibu i Charlie H na co dzień pracują wspólnie przy organizacji eventów. Kolejna piosenka wychodząca spod rąk tego tria zapowiada się naprawdę obiecująco – pełna optymizmu, letniego klimatu i nastrajająca do tańca.

Bohaterką teledysku zrealizowanego przez Pawła Szczypka jest tancerka, Suzie Pacałowska.

Poza wydawaniem singli, DJ Refresh przygotowuje obecnie materiał do pierwszego solowego albumu. Jak można się łatwo domyślić, krążek utrzymany będzie w klimacie pop, house i r’n’b.


Dj Refresh sztuką djingu zainteresował się przeszło 12 lat temu i do dziś jest to jego pasja i sposób na życie. Jest pomysłodawcą i założycielem firmy Event Boutique. Jest autorem remixów dla wielu polskich artystów popowych. W kwietniu 2018r Dj Refresh wydał swój pierwszy singiel. Jest to taneczna wersja klasyka Nancy Sinatra – Bang Bang. Utwór powstał we współpracy ze znakomitą wokalistką Ewą Urban. W czerwcu 2018, nakładem wytwórni Big Heart, Dj Refresh wydał swój pierwszy autorski singiel “Give Me The Sign”. Utwór powstał we współpracy z producentem Jakob Malibu oraz wokalistą Charlie H.

Więcej o wykonawcach na www.facebook.com/refreshdjwww.facebook.com/JakobMalibu  oraz www.facebook.com/Charlie-H.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here