Hang Massive zagra na Festiwalu Wibracje 2022!

348

W sobotni wieczór (23 lipca 2022) podczas trwającej 6. Edycji Festiwalu Wibracje na scenie wystąpi niezwykły duet Hang Massive! Zespół wraca do Europy z nową formułą, która łączy relaksujące dźwięki hangów, z ekstatycznymi rytmami, do których przetańczycie ciepłą, lipcową noc.

Artyści są pionierami znakomitych występów elektronicznych z magnetyzującymi koncertami na żywo. Łączą brzmienia marzycielskie i akustyczne z optymistycznymi i elektronicznymi. Stworzyli unikalny styl, który inspiruje publiczność na całym świecie.

KUP BILET: https://wibracje.com.pl/kup-bilet

Od 2011 roku Hang Massive kształtuje globalną scenę muzyczną. Artyści są pionierami znakomitych występów elektronicznych z magnetyzującymi koncertami na żywo. Łączą brzmienia marzycielskie i akustyczne z optymistycznymi i elektronicznymi. Stworzyli unikalny styl, który inspiruje publiczność na całym świecie.

Ich pierwsze wydawnictwo muzyczne i teledysk “Once Again”, zyskały szeroką renomę i zostały obejrzane w internecie ponad 50 milionów razy. Ten sukces zapoznał światową publiczność z urzekającym, nowym instrumentem i to od niego zaczęła tworzyć się globalna rzesza fanów, zachwyconych tym przełomowym projektem muzycznym.

Skład zespołu:

Hang-Massive-Danny-Cudd-i-Markus-Offbeat
Hang Massive: Danny Cudd & Markus Offbeat

Członkowie założyciele, Danny Cudd i Markus Offbeat, spotkali się na wybrzeżu Goa w Indiach, by razem tworzyć na tętniącej życiem, międzynarodowej scenie artystycznej. W ciągu następnych lat projekt Hang Massive ewoluował od improwizacji na ulicach europejskich miast, do występów festiwalowych i w prestiżowych miejscach muzycznych na całym świecie, dla publiczności liczącej nawet 1500 osób podczas pojedynczego koncertu.

W 2018 roku ukazał się i odniósł wielki sukces album “Luminous Emptiness”. Ten pełen mocy album zawiera wybitne utwory, takie jak “End of Sky” i “The Secret Kissing of the Sun and the Moon”, które uzyskały 12 milionów wyświetleń online.

Podczas trasy koncertowej Luminous Emptiness Tour w latach 2018–2019, zespół zagrał wyprzedane koncerty w Europie, Wielkiej Brytanii, Ameryce Południowej i Rosji.

Hang Massive planuje wydanie singli i albumów, a także albumu remiksowego z udziałem znanych muzyków, do 2023 roku. Obecnie artyści pracują nad nowym spektaklem audiowizualnym na nadchodzące występy festiwalowe i światowe trasy koncertowe.

Więcej szczegółów:
https://hangmassive.com
https://wibracje.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Zapraszamy na Festiwal Wibracje 2022!