PROMOCJA! JBL PRX ONE z dedykowanymi pokrowcami GRATIS!

0
JBL-PRX-ONE-promo_pokrowce

JBL PRX ONE to przenośny i kompletny system nagłośnieniowy z wbudowanym mikserem i procesorem DSP na pokładzie. Debiutujący w ubiegłym roku system cieszy się dużą popularnością wśród muzyków, a teraz oferowany jest w wakacyjnej promocji z dedykowanymi pokrowcami gratis!

Od teraz, kupując dwa zestawy JBL PRX ONE, otrzymasz komplet pokrowców gratis. Promocja jest ważna do wyczerpania asortymentu lub do odwołania.

JBL PRX ONE oferuje niesamowitą moc (2.000 W mocy szczytowej) w stosunku do swojego rozmiaru, z której słynie marka JBL Professional. Zapewnia szerokie pokrycie dźwiękiem, który jest słyszalny od pierwszych, do ostatnich rzędów.

JBL PRX ONE
JBL PRX ONE

Ten nowy, wszechstronny system nagłośnieniowy wyposażony jest w akustycznie zoptymalizowaną kolumnę z 7-kanałowym mikserem cyfrowym, pełnym pakietem profesjonalnych procesorów DSP. Posiada wiodącą w swojej klasie łączność audio, funkcjonalność Bluetooth oraz uniwersalną aplikację do zarządzania systemem JBL Pro Connect. Więcej na jego temat pisaliśmy TUTAJ.

JBL-PRX-ONE

Zachęcamy Was także do zapoznanie się z recenzją sprzętu przygotowaną przez magazyn Estrada i Studio: TUTAJ

Więcej szczegółów o JBL PRX ONE:
Producent: http://www.jblpro.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

JBL-PRX-ONE-promo_pokrowce_end

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj