Gordon Haskell w Starym Maneżu!!!

0

Już niebawem, bo 16 czerwca tego roku, nie lada wydarzenie dla fanów Gordona i muzyki, którą reprezentuje. Lekko charczący wokal i mnóstwo ciepła już niebawem na gdańskiej scenie!

Ten kto nigdy nie słyszał o Gordonie Haskell’u może być pewien, że stracił kawał muzycznego świata. Ten kto go nie zna, ma jednak również dużo szczęścia, którego nie mają jego fani – mogą poznać twórczość Gordona od początku do końca, a na deser wpaść na jego koncert do Gdańska.

Gordon Haskell często stawiany jest w jednej linii z Leonardem Cohenem czy Chrisem Rea.
Podobny charczący wokal, to samo, świetne muzyczne wyczucie i emocje, z których można czerpać garściami. Haskell od kilku lat prowadzi własną solową karierę. Jednak znany jest głównie z czasów, gdy występował wraz z grupą King Crimson. Było to co prawda w latach 70-tych ubiegłego stulecia, ale hity z tamtych czasów pozostały żywe do dziś.
Gordon Haskell jest autorem również takich sukcesów jak niezapomniany utwór How Wonderful You Are. Singiel wylądował wtedy na szczytach list przebojów, tuż za duetem Robbie Williamsa i Nicole Kidman z utworem Somethin’ Stupid.

Cóż tu więcej pisać? Wpadajcie do Starego Maneża i cieszcie się wspaniałą muzyką w najlepszym wykonaniu.

Koncert Gordona Haskell’a odbędzie się 16.06.2017.

Bilety w cenie od 90 PLN do kupienia na www.interticket.pl i na www.kupbilecik.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here