Foo Fighters na Open’erze – przygotujcie się na coś niesamowitego.

0

Po koncercie Foo Fighters na festiwalu w Glastonbury internet aż huczy. Zespół nie tylko jest w świetnej formie, ale też udowadnia, że nie zamierza osiadać na laurach.

Energiczny, pełen rockowego ognia show zespół Foo Fighters wykonał dla ponad 150 tysięcznej widowni. W mediach społecznościowych publiczność dzieliła się wrażeniami po koncercie: “Jeden z najlepszych koncertów, jakie widziałem”, “Foo Fighters miażdżą – to się nazywa headliner”, “Są jedną z najlepszych kapel w historii, szczególnie na żywo” – to tylko kropla w morzu internetowych zachwytów.

Na fali takich komentarzy, nie możemy spodziewać się niczego innego, jak tylko kolejnego z serii NAJLEPSZYCH koncertów zespołu 🙂 Ale o tym przekonamy się już 29 czerwca, kiedy Foo Fighters pojawią się na głównej scenie Open’era w Gdyni.

Przypominamy też, że zespół niedawno ogłosił, że 15 września wyda album zatytułowany “Concrete And Gold”. Dowiedzieliśmy się, że Foo Fighters szykuje dużą niespodziankę dla fanów. Na płycie pojawić ma się specjalny gość.

Dave Grohl mówi: “Jest jedna osoba, która prawdopodobnie jest największą gwiazdą popu na świecie. Nie żartuję. Śpiewa chórki w jednym z najcięższych kawałków na płycie. Nie powiemy nikomu, kto to jest.

Trwają spekulacje, że chodzi o Adele, bowiem producentem płyty jest Greg Kurstin, który współpracował wcześniej z Angielką. Ale o tym dowiemy się prawdopodobnie chwilę przed oficjalną premierą albumu.

Foo Fighters powstał w 1994 roku. Debiutancki album noszący nazwę “Foo Fighters“ wydany 4 lipca 1995 bardzo szybko zdobył popularność, w samych Stanach sprzedając się w prawie pół milionie kopii. Kolejny krążek “The Colour and the Shape”(1996) okazał się tak wielkim sukcesem, że grupa zyskała popularność poza granicami kraju.
Dorobek Foo Fighters zamyka longplay “Sonic Highways”, który miał premierę 10 listopada 2014 roku. W październiku 2015 roku grupa wydała EP-kę “Saint Cecilia”.

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/foofighters.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here