Fink zagra koncert w radiowej Trójce

0

Na niedługą chwilę przed rozpoczęciem trasy po Polsce, brytyjski wokalista Fink da specjalny występ w radiowej Trójce.

Już w najbliższy piątek, 15 września, w dniu premiery albumu “Resurgam” Fink zagra recital w Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Trójce. Retransmisja występu na trójkowej antenie odbędzie się w sobotę.

Zaraz po koncercie Fink rozpocznie liczącą 4 występy trasę po Polsce. Koncerty odbędą się 16 września w gdańskim B90 (więcej info na https://uptone.pl/muzyka/fink-na-czterech-koncertach-w-polsce-my-zapraszamy-do-gdanska), 17 września w warszawskiej Stodole, 18 września w klubie Kwadrat w Krakowie, zaś polską minitrasę artysta zakończy 21 września koncertem w CK Zamek w Poznaniu. Bilety nadal dostępne są w sprzedaży.

Artysta w trasie promuje swój najnowszy album “Resurgam” (I znów powstanę), którego nazwa wywodzi się z łacińskiej inskrypcji na ścianie 900-letniego kościoła w rodzinnej prowincji Greenalla – Kornwalii. Ten niezwykły duch patronuje płycie, a ożywcza siła pulsuje we wszystkich kawałkach tego albumu. Niezwykle bogata, przemyślana, wciągająca kolekcja zachwyca głębokim funkowym flow, ciepłymi melodiami czy słodko-gorzkim lirycznym tonem.

Ukrywający się pod pseudonimem Fink, to brytyjski autor tekstów, gitarzysta, producent oraz DJ z Brighton – Finn Greenall. Dysponuje on jednym z najciekawszych męskich głosów ostatnich lat, a na występach tworzy niezwykłą i niesamowitą atmosferę.

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/finkmusic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here