Gotowy do podróży? Roland prezentuje dwa modele lekkich organów V-Combo

0

Niegdyś organy kojarzyły się z ogromnych rozmiarów konstrukcjami. Pedały, potencjometry, suwaki i ciężka obudowa, były synonimami prawdziwych organów. Świt się jednak zmienia i zmienia się Roland, prezentując modle VR-730 i VR-09B.

Roland postawił na dwa główne cele.
Pierwszy, to stworzyć instrumenty nie odbiegające od wysokich standardów organowych, ich brzmienia i możliwości jego manipulowania. Drugim celem stała się zmiana postrzegania tych wyjątkowych instrumentów. Dlatego firma stworzyła modele, które jednocześnie nie zostały pozbawione atutów organów, a jednocześnie stały się instrumentami przyjaznymi człowiekowi, który zarabia podróżując z muzyką i instrumentem.

Roland VR-730

V-Combo podzielono na dwie opcje – 73 klawiszowy instrument VR-730, oraz 61 klawiszowy VR-09B.
Oba instrumenty przystosowane są nie tylko do muzyki organowej. Posiadając w swoich elektronicznych trzewiach moduły brzmieniowe, organy chwalą się świetnymi elektronicznymi i akustycznymi pianinami, syntezatorami i oczywiście klasycznymi brzmieniami organów.

ROLAND VR-09B

Odchodzona konstrukcja V-Combo pozwala na transportowanie instrumentów bez większych problemów. Teraz każdy kto podróżuje z instrumentem przy boku, nie będzie cierpiał na bolesności pleców i problemy komunikacyjne. Roland V-Combo ważą odpowiednio – 10 kg VR-730 (z racji dużo większych możliwości brzmieniowych, większą klawiaturę itp.), oraz 5,5 kg VR-09B. Przyznacie, że Japończycy z Rolanda bardzo się postarali!

Więcej informacji znajdziecie na polskiej stronie producenta www.pl.rolandeasteurope.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here