Fink na czterech koncertach w Polsce. My zapraszamy do Gdańska

0

Ukrywający się pod pseudonimem Fink, to brytyjski autor tekstów, gitarzysta, producent oraz DJ z Brighton – Finn Greenall.

Dysponuje on jednym z najciekawszych męskich głosów ostatnich lat, a na występach tworzy niezwykłą i niesamowitą atmosferę, o czym świadczy nagroda Independent Music Awards w kategorii Najlepszy występ na żywo.

Po ostatnim projekcie zatytułowanym “Fink’s Sunday Night Blues Club Vol. 1”, Fink zdecydował się wraz z Tim’em Thornton’em oraz Guy’iem Whittaker’em- oraz z gościem specjalnym – nagrać nowy materiał i wyruszyć w trasę koncertową. Koncertując w Polsce Fink zgromadził wokół siebie wiernych fanów, a jego koncerty zawsze są magiczne i niezapomniane.

We wrześniowych znów zaczaruje publiczność w Gdańsku, Warszawie, Krakowie i Poznaniu. A my zapraszamy was do naszego zaprzyjaźnionego – gdańskiego klubu B90.

Koncert odbędzie się 16 września 2017 o godzinie 19:00 w klubie B90

Bilety w cenie 79 zł do nabycia nline na http://www.livenation.pl i www.stodola.pl (od 3 lutego oraz w dniu koncertu w kasie Klubu B90 (ul. Elektryków, Gdańsk Stocznia)

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/finkmusic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here