Fink jesienią w Gdańsku i Warszawie

0

Fink w listopadzie powróci do Polski. Na koncertach w gdańskim Starym Maneżu i w warszawskim Palladium oprócz znanych utworów grupa zaprezentuje również materiał z nadchodzącego krążka.

Zespół Fink od lat ma w naszym kraju wiernych fanów. Brytyjczycy związani z wytwórnią Ninja Tune w swej muzyce łączą najróżniejsze inspiracje: od trip hopu przez tradycję soulu, bluesa i folku po alternatywnego rocka. Takie krążki jak “Perfect Darkness”, “Hard Believer” czy “Resurgam” w Polsce i na świecie okazały się bestsellerami. Warto jednak pamiętać, że Fin poza autorskim projektem uznanie zdobył także jako autor piosenek dla innych artystów, takich jak John Legend, Banks czy Amy Winehouse. Gościnnie śpiewał również na płytach Bonobo czy Blu Mar Ten. To niezwykła pasja Greenalla i jego sceniczna charyzma są źródłem popularności Fink, jednak tego sukcesu nie byłoby bez towarzyszących mu znakomitych muzyków.

Fink zapowiada, że podczas jesiennych koncertów, oprócz repertuaru znanego z ostatnich płyt, usłyszymy też premierowy materiał.

Koncerty Fink odbędą się 6 listopada w Starym Maneżu w Gdańsku i 8 listopada w Palladium w Warszawie.

Bilety do kupienia na www.finkworld.co.uk od czwartku 21.03, od godz. 10:00.

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/finkmusic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here